تصویر شاخص محصول فرار از زندان ترس

پکیج آموزشی فرار از زندان ترس در یک نگاه 

مواردی که دراین پکیج برای شما ازطریق پست ارسال می گردد :

✔محصول فرار از زندان ترس 

✔کتاب معجزه اعتماد به نفس 

مواردی که دراین پکیج به پروفایل شما ارسال می گردد تا از آن طریق دانلود نمائید :

✔فایل صوتی کتاب معجزه اعتماد به نفس 

✔فایل صوتی آموزشی افزایش عزت نفس

✔کتاب الکترونیکی تنها راز موفقیت (افزایش اعتماد به نفس)

✔کتاب الکترونیکی زنگ بیدار باش زندگی 

✔pdf تمرینات ۲۱ روزه  برای کاهش ترس و افزایش اعتماد به نفس 

✔برگزاری وبینار (کلاس آنلاین )با موضوع عزت نفس و اعتماد به نفس: این وبینار بعد از یک ماه بعد از خرید با هماهنگی‌های لازم در ۱۲۰ دقیقه بصورت آنلاین برگزار می شود .

*پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان در کانال باشگاه پرورش عزت نفس(گروه تحقیقاتی سیف) به مدت یک ماه (حداکثر ۵ سوال)

مبلغ این پکیج آموزشی :

۶۰۳هزار تومان ( در زمان فروش ویژه قیمت ۱۱۸هزار تومان )

فرار از زندان ترس و افزایش سریع عزت نفس

مطمئناً اگر در حال مطالعه این صفحه هستید ،متوجه اهمیت این موضوع شدید که نابودی ترس و افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس چه تأثیری در مسیر رشد و موفقیت انسان ها دارد . من همواره معتقدم که عزت نفس ، قلب تپنده انگیزش هر انسان می باشد که متاسفانه در جامعه ما اهمیت این موضوع به فراموشی سپرده شده است .و بابت این آگاهی صمیمانه به شما تبریک میگم که برای رشد و آموزش خودتان اهمیت قائل هستید . این حرف را به این علت گفتم که بیشتر مردم جامعه متوجه اهمیت و ضرورت آموزش در زندگی شخصی و کاری خود نیستند

شما در حال برداشتن اولین قدم‌ها به سمت یادگیری یک مهارت ضروری (نابودی ترس و افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس ) هستید که شما رو به یک ستاره تبدیل خواهد کرد و من تا انتهای این مسیر در کنار شما خواهم بود.

فرار از زندان ترس و افزایش سریع عزت نفس

۷+۱ گام ساده و کوچک برای غلبه بر ترس و افزایش فوری عزت نفس و اعتمادبه‌نفس

 • تا به حال شده در جایی سرمایه گذاری مطمئنی انجام بدید و خیالتون راحت باشه که با این سرمایه گذاری به سود می رسید ، شما دوست عزیز و گرامی با یک سرمایه گذاری ساده در این محصول می توانید آرامش، بهبود روابط عاطفی ، جذب ثروت و… را در زندگی تان رشد دهید .
 • تا زمانی که فن‌های محصول فرار از زندان ترس برای همیشه به شما جواب می‌دهد پول خود را با خرید قرص‌ها و داروهای شیمیایی به هدر ندهید.
 • آیا دوست دارید بدانید که چگونه می‌توانید با غلبه بر ترس، اعتمادبه‌نفس خودتان را در کمتر از ۲۱ روز افزایش دهید.
 • آیا تابه‌حال با خود فکر کرده‌اید که چرا رسیدن به اهداف و رؤیاها همیشه برای شما سخت بوده است؟
ترس و اعتماد به نفس

حالا از شما می خوام ‌چند سؤال بپرسم فقط کافیِ صادقانه به سوالاتم پاسخ بدید :

تا حالا برای شما پیش‌آمده که:

 1. در مسیر رسیدن به اهدافت هر چیزی رو که بلد بودی تست کردی ولی نتیجه نگرفتی؟

 2. آیا تابه‌حال به خاطر بی‌پولی شرمنده خانواده شدی و یا به خاطر بی‌پولی از زندگی خسته شدی و یا ناامید بشی و…
 3. آیا تابه‌حال به این فکر کردی که چرا رسیدن به اهداف و رؤیاها همیشه برای شما سخت بوده؟
 4. آیا تابه‌حال براتون پیش‌آمده که به دوست خودت پول قرض دادی ولی بعد از سال‌ها می‌ترسی و یا خجالت می‌کشی که پول خودت رو پس بگیری ؟
 5. آیا تابه‌حال براتون پیش‌آمده که از کسی خوشتان بیاد و به خاطر ترس از صحبت کردن هیچ‌وقت این موضوع روبهش بیان نکردی و الآن افسوس می‌خوری؟
 6. آیا تابه‌حال براتون پیش‌آمده که بخواهی به فرزندتون در جمع محبت کنی ولی ترسیدی که بقیه شمارا مسخره کنن و یا خجالت کشیدی به خاطر اینکه فرزندان شما ازلحاظ سنی رشد کردن در جمع به آن‌ها محبت کنید.
 7. آیا تابه‌حال براتون پیش‌آمده که بخواهی به همسرت یا پدر و مادرت که عزیزتر از جانتون هستن مهربونی کنی ولی ترسیدی که مسخرت کنن و الآندوست داری که برای ۱۰ دقیقه اون افراد (پدر و مادرت یا همسرت ) در کنارتون باشن .
 8. آیا تابه‌حال ترس‌هایی مثل مسخره شدن، ترس از شکست، ترس از موفقیت و ثروت و… در وجودتان بوده؟
 9. آیا تابه‌حال به این موضوع فکر کردید که می‌توانستید بسیار جلوتر باشید اما به دلیل ترس، در راستای رسیدن به هدفتان هیچ گامی را برنداشتید.
 10. به دلیل ترس و عدم اعتمادبه‌نفس، دیگران حق شمارا درجاهای مختلف می‌خورند و شما نتوانستید از حق خودت دفاع کنی؟
  و…

اگر حتی پاسخ یکی از این سؤالات بالا برای شما مثبته،‌مطمئن باش محصول فرار از زندان ترس «آموزش حرفه‌ای غلبه بر ترس‌های ناشناخته و جذب ثروت در حوزه‌های مختلف زندگی در ۱+۷ مرحله» تغییرات بزرگی برای شما در حوزه های مختلف زندگی مثل روابط عالی ، اهداف بزرگ ، سلامتی بیشتر ، کسب و کار عالی و… ایجاد می‌کند.

در این محصول در مورد چی صحبت شده:

در این محصول در مورد ترس‌های ناشناخته‌ ذهنی  صحبت کردم که در وجود ما ریشه‌های قوی دارند که حتی خودمان آگاه نیستیم و یا اگر این ترس‌ها رو توی وجود خودمان  شناسایی کردیم بنا به دلایلی شخصی  اصلاً به روی خودمان نمی‌آوریم  که در وجود ما این ترس‌ها وجود دارد و همین موضوع باعث عقب‌افتادگی ما در مسیر موفقیت شده است و این ترس‌ها باعث شده که ما توی زندگی شخصی و کاریمان در مسیر رشد و موفقیت حرکت نکنیم و یا اگر حرکت می‌کنیم با ترس‌ولرز باشِ که عاقبتش شکست، نا امیدیه و افسردگی هست.

عکس خنده و محصول ترس
اگر بخوام خیلی راحت تر بگم ؛ مثلاً وقتی  ما انسان‌ها در روابطمون با همسرمون و یا فرزندانمون نتونیم ابراز محبت بکنیم و بهشون عشق بورزیم قطعاً  این موضوع مشکلاتی رو برای ما توی زندگی‌مان ایجاد می‌کند.

اگر توی محیط کار نتوانیم از حق‌وحقوق خودمان دفاع کنیم، خیلی راحت به شما  بگم هرکسی از راه برسه و به ما زور بگه و هر چی دوست داره نثار ما بکنه ولی ما به خاطر ترس از اینکه  بیکار نشیم، حتی اگر توی گوشمان هم بزنند چیزی نمیگیم .

فقط بروز این اتفاقات باعث میشه که مدام خودخوری کنیم، حالمان خوب نباشه، عصبی باشیم و تمام دق‌ودلی این کارا رو توی خونه سر افراد خانوادمون خالی کنیم.(اونا چه گناهی کردن )

یا اگر ایده‌ای برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار توی ذهنمان داریم ولی به خاطر ترس‌هایی که در وجودمان هست هیچ اقدامی انجام نمی‌دهیم و یا اگر از فردی خوشمان می‌آید و میدانیم که می تونیم باهاش خوشبخت بشویم ولی می‌ترسیم که بریم جلو و باهاش صحبت کنیم و بعد از مدتی افسوس می‌خوریم که چرا هیچ قدمی برنداشتیم .

خلاصه اینکه توی این شرایط از  زندگی مون لذت نمی‌بریم به خاطر اینکه می‌ترسیم در راستای چیزهایی که دوست داریم بهشون برسیم قدمی برداریم.

تمام  مواردی که در این بخش به آن اشاره کردم مواردی بود که در مذاکره هام  افراد به آن‌ها اشاره‌کرده بودند و از مهم‌ترین مسائلی بود که بیشتر افراد در موردش با من صحبت می‌کردند. خیلی از این افراد در دوره‌های مختلف فن بیان، دوره‌های رشد فردی، دوره‌های قانون جذب، دوره‌های کسب‌وکاری شرکت کرده بودند ولی نتایجی دریافت نمی‌کردند، چون این افراد در وجودشان عاملی پنهان داشتن که به آن‌ها اجازه حرکت کردن را نمی‌داد مثل ماشینی که ترمز دستی اون رو کشیدی و پات رو روی گاز گذاشتی ولی حرکت نمیکنه .

این افراد به موضوع عزت نفس و ترس های ذهنی مثل ترس از اینکه من یه کاری رو شروع کنم و شکست بخورم ، یا برخی از ترس هایی که الان توی کشور زیاد شده مثل ترس از آینده ، طرف میگه به چه امیدی کار کنم ، رشد کنم و… اوضاع کشور داغونه و مواردی از این قبیل .

همه این موارد برمیگرده به ترس های ذهنی ، برمیگرده به نداشتن عزت نفس ،چرا توی همین شرایط برخی از جوانان همین کشور خوب دارن کار میکنن.

من هم مثل شما یک روزی ترس‌هایی تو وجودم داشتم، شاید داستان من را شنیده باشید ولی خیلی خلاصه می‌برم به گذشته خودم  و قسمتی از زندگی خودم رو برای شما دوست عزیز و گرامی به‌صورت خلاصه در پائین تر تعریف می‌کنم.

بیش از ۹۷ درصد افراد که ما تحقیق کردیم درگیر ترس‌های مختلفی هستند:

توی تحقیقاتی که توی یکی از مراکز علمی کشور بر روی ۵۰۰ نفر در سال ۹۵  انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که بیش از ۹۷ درصد این افراد موضوع ترس و انواع آن، مثل ترس از موفقیت، ترس از آینده، ترس از شکست، ترس از ترک شدن توسط همسرشان، ترس از هدف‌گذاری، ترس از مرگ، ترس از آینده و موارد از این قبیل   رو در وجودشان دارن و این موضوع باعث شده این افراد در مسیر رویاهاشون گام بر ندارن و اعتماد به نفسشان رو از دست بِدن در یک‌کلام حال خوبی نداشته باشند.

این نکته بسیار مهم رو خدمتتان بگم که وقتی شما احساس خوبی نداشته باشید نمی تونید منتظر اتفاقات خوب توی زندگی تون باشید که من تمام سعی خودم رو کردم محصول بسیار متفاوتی رو برای شما دوست عزیز و گرامی در این زمینه تولید کنم که مشابه این محصول تا به الآن توسط اساتید آموزش داده نشده است.

بیشترین دلیل نبود اعتمادبه‌نفس در افراد فکر می کنید چی باشه:

دلیل عدم اعتمادبه‌نفس بیشتر افراد، اغلب، در یک کلمه خلاصه میشِ و اون چیزی نیست جز ترس! همین کلمه‌ی کوتاه ۳ حرفی می تونِ زندگی ما رو ویران به کنه. ترس‌هایی که منجر به عدم اعتمادبه‌نفس می‌شد باعث شده که ما قدم از قدم برای آینده خودمان برنداریم و  از منطقه امن خودمان هیچ‌وقت خارج نشیم.

یعنی حاضریم در همین شرایط سخت زندگی کنیم ولی برای راحتی خودمان، برای راحتی خانوادمون، برای رشد کسب و کارمون هیچ کاری نمی‌کنیم و نشستیم یه گوشه و میگیم اوضاع خرابه، درواقع ترس باعث شده که ما یه گوشه به شینیم.

در این محصول در مورد ترس‌های مختلفی صحبت می‌کنم که در وجود ما ریشه‌های بزرگی دارن و همین موضوع باعث عقب ماندن ما در مسیر موفقیت میشِ، درواقع کلید به وجود آوردن و پرورش اعتمادبه‌نفس اینه ‌که با ترس‌های اساسی خودمان روبرو  بشیم و آن‌قدر تمرین کنیم تا درنهایت بتوانیم ترس‌های خودمان رو شکست بدیم.

نقطه عطف موفقیت و ترس

ویژگی‌های منحصربه‌فرد این پکیج آموزشی

از دیگر ویژگی‌های این پکیج آموزشی می‌توانیم به محصولاتی که در آن  ارائه می‌شود اشاره کرد:

۱- کتاب معجزه اعتمادبه‌نفس

۲- فایل ۹۰ دقیقه‌ای افزایش عزت‌نفس و اعتماد به نفس

۳- پی‌دی‌اف تمریناتی ۲۱ روزه افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس

۴- فایل صوتی کتاب معجزه اعتماد به نفس

۵-کتاب الکترونیکی عزت نفس معجزه انگیزش

۶-کتاب الکترونیکی زنگ بیدار باش زندگی

۷- برگزاری وبینار آموزشی با موضوع عزت نفس و اعتماد به نفس

۸ پاسخ گویی صوتی به سوالات شما عزیزان در کانال

نظرات برخی از اساتید و مخاطبین دوست‌داشتنی در مورد کتاب معجزه اعتمادبه‌نفس:

استاد حجت شمس (مدیر مجموعه مدیراستار)

استاد محمد غریبیان (مدرس و نویسنده در حوزه تغییر باورها):

با سلام و احترام
آشنایی با کتاب شما که متن بسیار دل‌نشینی دارِ یکی از بهترین الطاف خداوند به من بوده. از خداوند و شما سپاسگزارم و براتون آرزوی موفقیت دارم.

استاد احسان مهدی نژاد (نویسنده و مدرس برند سازی):

با سلام و احترام
آشنایی با کتاب شما که متن بسیار دل‌نشینی دارِ یکی از بهترین الطاف خداوند به من بوده. از خداوند و شما سپاسگزارم و براتون آرزوی موفقیت دارم.

نظر مخاطبین عزیز و دوست داشتنی گروه تحقیقاتی سیف :

نظر مشتریان در مورد کتاب اعتماد به نفس

اگر در این دوره شرکت نکنم چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

باور کنید هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد! و همه‌چیز همان‌طور که هست باقی می‌ماند!

به قول ناپلئون هیل: هر کس از چیزی بترسد آزاد نیست. ترس منادی شیطان است، و هر جا ظاهر شود جلوی ثروتمندی را می‌گیرد؛ بنابراین کسی که می‌خواهد ثروتمند شود اول باید ترس را از بین ببرد.

و یا به قول آلبرت انیشتین:
عجیب است که عده‌ای کارهای همیشگی را انجام می‌دهند و نتیجه‌ای متفاوت را انتظار دارند!

اعتماد به نفس و فرار از زندان ترس

بخشی از سرفصل‌هایی که در ویدیو فرار از زندان به آن اشاره میکنم :

 • اعتمادبه‌نفس چیست؟
 • اهمیت موضوع عزت‌نفس و اعتمادبه‌نفس در زندگی ما انسان‌ها کجاست؟
 • مهم‌ترین عاملی که باعث از بین رفتن عزت‌نفس و اعتمادبه‌نفس در انسان‌ها می‌شود؟
 • بزرگ‌ترین مشکل جوانان کشور ما در مسیر موفقیت چیست؟
 • آیا نقش شما در خانواده و جامعه کم‌کم دارِ از بین میره؟
 • آیا شما مدام به این فکر می‌کنید که همسرتان یک روزی شمارا ترک می‌کند؟
 • چه افرادی در معرض ترس از ترک شدن قرار دارند؟
 • آیا شما هم ترس این رادارید که از منطقه امن خودتان خارج بشید؟ می‌دانید که اگر خارج بشید زندگی شما دگرگون خواهد شد ولی نمی‌توانید از این منطقه خارج بشید.
 • می‌دانید چرا بیشتر مردم زندگی‌های شاد و بدون استرسی را نمی‌توانند تجربه کنند.
 • یکی از رازهای افراد فوق موفق  تمرکز بر روی اهدافشان بود.
 • معرفی یک ترس عاطفی شدید و بسیار قدرتمند!
 • مغز ما کارش حفظ حالت موجوده ولی شما می تونید مغزتان را به هر شکلی که دوست دارید تغییر بدید.
 • خیلی‌ها فکر می‌کنند که پدر و مادرش ون براشون کم گذاشتن!
 • می‌ترسی به موفقیت برسی ولی نتونی خیلی توی اون جایگاه بمانی؟
 • آیا شما هم تجربه شکست در کاری و یا شکست توی روابط داشتی؟
 • درگذشته والدین خیلی به شما سخت می‌گرفتن که الآن …
 • حرکت نمی‌کنید به خاطر اینکه می‌ترسید مسخره تون بکنند.
 • آیا می‌ترسید که اگر ثروتمند بشید به فساد کشیده بشید.این ترسی  که خیلی از افراد جامعه بخصوص افراد سنتی و مذهبی در وجودشون دارن

و…

به لرزه درآوردن ترس :

قبل از حرکت در جهت رسیدن به آنچه می خواهید ، باید از ترسی که شما را باز می دارد رها شوید .