آموزش قانون جذب

همه ما در زندگی خواسته‌هایی داریم خواسته‌هایی که گاهی به رویا پیوسته و گاهی به آن می رسیم. تحقق آرزوها همان چیزی است که همه به دنبال آن هستیم. عدم موفقیت و شکست چیزی نیست که کسی به دنبالش باشد ولی خواسته یا ناخواسته عده ای طعم تلخ آن را می چشند. در اینجا نکته ظریفی نهفته است که ضرورت آموزش قانون جذب را ایجاب می کند. به راستی چه کسی است که نخواهد شیرینی رسیدن به آرزوها را تجربه کند. فراگیری قانون جذب همان رازی است که باورهایمان را عملی می کند. رازی که کائنات بر آن استوار است و سرنوشت این جهان را رقم می‌زند قانونی است که همه از آن با نام قانون جذب یاد می کنند.

ضرورت آموزش قانون جذب آری یا خیر؟

برخی تصور می کنند که آموزش قانون جذب ضرورتی ندارد و با یادگیری قانون جذب هیچ گره ای باز نخواهد شد. در این رابطه شواهد و نمونه هایی نیز ارائه می دهند. شاید تصور شود افرادی که موفق تر هستند بدون دلیلی این موقعیت عالی را به دست آورده اند. مخالفان یادگیری قانون جذب، جهان هستی را بر دو پایه استوار می دانند.

عده ای از مخالفان آموزش قانون جذب به صراحت اعلام می کنند زندگی نوعی بخت آزمایی است که هیچ چیز در اختیار فرد قرار ندارد. این افراد اعتقاد دارند که انسان نمی تواند سرنوشت خود را تغییر دهد و محکوم به یک زندگی از پیش تعیین شده است. این زندگی گاه خوش شانسی و گاه بد شانسی را به ارمغان می آورد و نمی توان در این روند تغییری ایجاد کرد.

دسته دوم از مخالفان آموزش قانون جذب معتقدند که همه چیز بر مبنای تلاش و کوشش فردی استوار است. این گروه یادگیری قانون جذب را برای افرادی که نمی خواهند تلاشی داشته باشند نوعی راه گریز دانسته و تصور می کنند جهان هستی تنها به تلاش و کوشش افراد پاسخ می دهد. برای مثال این افراد تلاش جدی و پیگیری در امور تحصیلی و دریافت مدارک علمی درخشان را راهی برای دستیابی به پول و ثروت و خوشبختی دانسته و هیچ شکستی را برای افراد تحصیلکرده متصور نیستند.

شاید بتوان نتیجه گرفت که هر دو این گروه ها به معنای واقعی با مفاهیم جذب و آموزش های آن آشنا نیستند. قانون همه یا هیچ در این جهان معنایی ندارد نمی توان به صورت خط کشی شده و منطقی آموزش قانون جذب را نفی کرد. شانسی بودن وقایع همیشه صحت ندارد و همه افراد پر تلاش نیز به موفقیت نمی رسند پس مشکل در کجاست؟

ضرورت آموزش قانون جذب

قانون جذب چه جوابی به وقایع می دهد؟

اجازه دهید با ذکر چند مثال موضوع را روشن کنم. حتما در بین دوستان و آشنایان افرادی را می بینید که با وجود تلاش مضاعف و شبانه روزی نمی توانند به خواسته‌هایشان برسند. بسیاری از کسب و کارهای نوپا بدون اینکه قصوری داشته باشند نتوانسته اند جایگاهی برای خود در بازار فروش پیدا کنند. تلاش های گروهی برای راه اندازی و شروع استارتاپ ها همیشه هم موفقیت مالی در پی نداشته است.

افراد بسیاری با بخت آزمایی و به طور اتفاقی در اثر یک شانس به یک‌باره پول زیادی را به دست آورده اند تصور می کنید این افراد به خواسته شان رسیده اند؟ تصور می کنید بدون هیچ تلاشی و یا اتفاقی رویاهایشان به واقعیت پیوسته است؟ باید بگویم که خیر هیچ چیز در این جهان اتفاقی نیست. به نظرت چند درصد از افرادی که شانس را تجربه کرده اند توانسته اند آن را در زندگی برای همیشه نگهدارند؟

یادگیری قانون جذب در واقع آموزشی است که وقایع جهان را معنا می کند. در آموزش قانون جذب یاد می گیری که تلاش های هدفمندی داشته باشی و شانس را با خواسته ها و تمایلات قلبی همسو کنی. چنانچه ندانی چگونه از جذب استفاده کنی همه عالم را بر خلاف خواسته هایت خواهی دید ممنوعات قانون جذب را بشناس. قسمت اعظم یادگیری قانون جذب به ارزیابی می پردازد. ارزیابی چند باره پیام ها و دریافت هایی که وابسته به  قابلیت های است که در انجام امور به کار می بریم.

نکته ضروری در آموزش قانون جذب

سخنی با دوستانی که تازه به جمع ما پیوسته اند، ندای درونی خویش را که می گوید” هرگز موفق نمی شوی” و یا ” هرگز به دست نخواهی آورد” را برای همیشه فراموش کن. تصورات اشتباه از شکست را از ذهن بیرون کن. باور داشته باش که واقعیت در گرو اندیشه ها و عقاید شکل می گیرد. این احساسات و عواطف هستند که عملکرد بیرونی را متحول می کنند. بخواه تا به دست آوری. از همین امروز درک قانون جذب را شروع کن تا درهای موهبت الهی به رویت باز شود.

این جهان بیکران است برای همه شادی و خوشحالی وجود دارد. آنچنان ثروتی در کائنات نهفته است که از حد تصور انسان خارج است. سهم خود را از هستی دریافت کن در مدار صحیح قرار بگیر تا دریافت کنی. در این راه تنها نیستی مباحث آموزش قانون جذب شروعی برای دستیابی به هر آن چیزی است که از صمیم قلب می خواهی.دوست عزیز اگر این مقاله برای شما مفید بود آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و ما را از نظرات ارزشمندتان در قسمت نظرات این مقاله بهره‌مند سازید.

امتیاز 0 از 0 رای
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *