جذب ثروت با ۵ نکته مهم – قسمت اول

نکات مهم در جذب ثروت

شاید تا به حال با دقت به این نکته توجه نکرده باشید ولی جذب ثروت مقوله ای ارزشمند و مهم است که اگر در آن دقیق شوید می بینید که بعضی ها به راحتی و هیچ دردسری آن را به دست می آورند و به اصطلاح پول روی پولشان می آید در حالیکه عده ای دیگر مدام درگیر مشکلات زندگی هستند و هشتشان گرو نهشان است.

همه ما دوست داریم پول بیشتری به دست آوریم ولی حقیقت این است که برخی از افراد نسبت به دیگران در جذب ثروت و موفقیت شانس بیشتری داشته و خیلی راحت تر از آنچه فکرش را بکنید به بزرگ ترین موفقیت های تجاری دست می یابند.

جذب ثروت مثل خیلی چیز های دیگر در زندگی روش خاصی دارد و برای ثروتمند شدن حتماً باید راه و روش جذب ثروت را فرا گیرید، ثروتمند شدن لزوماً ارتباطی با سرمایه کلان داشتن نیست. این کار نیازمند کمی تمرین و یاد گیری اصول جذب ثروت است، به عنوان مثال در تسلط بر یک زبان بیگانه، یک فن جدید یا حتی کاهش وزن، شما نمی توانید بدون رعایت اصول اولیه و آموزش های کافی موفق ظاهر شوید، جذب ثروت هم دقیقاً به همین گونه است.

در این مقاله قصد داریم پنج نکته مهم و ارزشمند در جذب ثروت را به شما عزیزان گوشزد کنیم، اگر می خواهید ذهن ثروت سازی داشته باشید باید تا پایان قسمت دوم این مقاله مار را همراهی نمایید.

نکات مهم برای جذب ثروت و موفقیت

۱ – در کار و فعالیت برای جذب ثروت هرگز راحت طلب نباشید.

دستیابی به موفقیت و جذب ثروت

اکثر مردم فقط می خواهند هر طور که شده راحت باشند، حال این راحتی می تواند از نظر فیزیکی باشد، یا روحی و یا احساسی. یکی از اهداف اصلی طبقه متوسط رو به پایین جامعه این است که تن به سختی ندهند و هر کاری را با راحتی کامل انجام دهند. حقیقت این است که تبدیل شدن به یک میلیونر به هیچ وجه آسان نیست، بنابراین راحت طلبی در همچین راهی موجب شکست سریع شما می شود.

در مسیر جذب ثروت هنگفت باید بدانید که قدم گذاشتن در این راه هزینه دارد و این هزینه می تواند بصورت مالی، زمانی یا روانی باشد. یک فرد با تجربه می داند که در مسیر ثروتمند شدن ممکن است انجام خیلی از کارها برای او سخت و طاقت فرسا باشد، ولی برای رسیدن به هدفش باید راحتی را کنار گذاشته و در این مسیر سختی را به جان بخرد، وگرنه تا آخر عمر معطل یک میلیون تومان خواهد بود.

۲ – وسواس موفقیت داشته باشید

جذب ثروت و موفقیت

افراد طبقه متوسط جامعه گمان می کنند که وسواس یک کلمه بد است و هر وسواسی می تواند برای فرد مضر باشد. حقیقت این است که افراد ثروتمند جامعه به یک وسواس سالم دچارند و آن این است که می بایست هر چه را می خواهند به دست بیاورند. ثرتمندان تجارت و زندگی را همانند یک بازی می بینند و آنها دوست دارند همیشه در این بازی برنده باشند.

دقیقاً به همین دلیل است که افراد میلیونر و ثروتمندی که دیگر نیازی به کار کردن ندارند و تا هفت نسل بعدشان هم می تواند بدون انجام دادن هیچ کاری به راحتی زندگی کند، همچنان به دنبال موفقیت های بیشتر می روند. چون به جذب ثروت وسواس دارند. در حقیقت افراد ثروتمند برای به دست آوردن پول و ثروت تلاش نمی کنند، بلکه آنها به کسب موفقیت اعتیاد پیدا کرده اند و دوست دارن بارها و بارها موفقیت را در زندگی تجاری شان تجربه کنند.

در مورد همچین وسواسی یعنی وسواس موفقیت داشتن هیچ نکته مضر و مخربی وجود ندارد، بلکه اگر شما هم به موفقیت و جذب ثروت وسواس داشته باشید همیشه در زندگی برنده می شوید چون به هیچ دلیل بازنده شدن را بر نمی تابید. این گونه به راحتی می توانید بهترین چیزها را در زندگی از آن خود کنید. وسواس موفقیت را در زندگی شخصی، تحصیلی، عاطفی یا تجاری تان سرلوحه قرار دهید و به این فکر کنید که اگر به این موفقیت دست پیدا نکنید بدترین اتفاق ممکن در زندگی تان رخ می دهد. به این صورت ذهنتان درگیر این می شود که اجازه ندهد آن اتفاق بد برایتان رخ دهد و به همین دلیل شروع به فعالیت و ارائه ی راه حل برای کسب موفقیت و جذب ثروت می کند.

این مطلب ادامه دارد، کاربران گرامی می توانید ادامه این مقاله را در مطلب بعدی مطالعه نمایید.

امتیاز 3.5 از 2 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *