جذب ثروت با ۵ نکته مهم – قسمت دوم

نکاتی موثر برای جذب ثروت و سرمایه

در مطلب قبل چند نکته ی بسیار مهم را برای جذب ثروت و فراوانی به شما کاربران گرامی گوشزد کردیم که عبارت بودند از سختکوشی و عدم راحت طلبی و همچنین دچار شدن به وسواس موفقیت. برای مطالعه ی مطلب قبلی روی لینک جذب ثروت با ۵ نکته مهم – قسمت اول کلیک کنید. در این مقاله قصد داریم مبحث دیروز را به پایان رسانده و ۳ نکته ی دیگری که برای جذب ثروت و فراوانی به آن نیاز داریم را با شما در میان بگذاریم. اگر می خواهید به فردی ثروتمند و موفق تبدیل شوید این مطلب را به خوبی مطالعه نموده و از این نکات در زندگی تان به خوبی استفاده نمایید تا خودتان نتیجه اش را ببینید.

جذب ثروت و فراوانی با ۵ نکته مهم

۳ – به پول به چشم یک دوست بنگرید و پول را دوست داشته باشید

روش های جذب ثروت و فراوانی

خیلی از مردم که عموماً از اقشار متوسط رو به پایین جامعه هستند رابطه ناسازگاری با پول دارند. به این دلیل که از کودکی مدام در گوش ما خوانده اند که پول کم است، به دست آوردن پول بسیار سخت است و نگه داشتن پول از آن سخت تر. اکثر ما بخاطر آموزش های غلطی که درباره پول یاد گرفته ایم نسبت به جذب ثروت و فراوانی موفق ظاهر نمی شویم چون معتقدیم که به دست آوردن پول کار بسیار سختی است و بر طبق نظام باورها این باور غلط که در درون ما ریشه دوانده اجازه نمی دهد به فراوانی نعمت دست یابیم.

اگر می خواهید جذب ثروت و فراوانی را آغاز کنید در درجه اول باید این حس منفی که به پول دارید را در درون خود از بین برده و به پول به چشم دشمنتان نگاه نکنید. شما باید فکر کنید که پول یکی از بهترین دوستان شماست و این دوست خوب قادر است به بسیاری از مشکلات و گرفتاری های شما پایان دهد و شما را از یک زندگی سخت و پرفشار نجات دهد. از نطر افراد ثروتمند پول یک دوست خاص و دوست داشتنی است که می تواند در مشکلاتی که هیچ راه حلی ندارد و هیچ دوست دیگری نمی تواند آنها را از میان بردارد کمکشان کند. این احساس مثبت موجب می شود رابطه پول و افراد ثروتمند روز به روز قوی تر شده و ناخودآگاه ثروت بیشتری به سمت آنها جذب شود.

اگر می خواهید شروع به جذب پول کنید، آن را دشمن خود نبینید و از آن به عنوان یکی از بزرگترین متحدان خود فکر کنید. این یک دوست است که توانایی به پایان دادن به شب های بی خوابی نگرانی و درد فیزیکی دارد و حتی می تواند زندگی شما را نیز نجات دهد. غنی پول را به عنوان یک دوست خاص می بیند که می تواند به هیچ وجه دوستی نتواند به آنها کمک کند و این احساسات مثبت باعث می شود آنها هر روز یک رابطه قوی برقرار کنند.

برای شروع برقراری یک رابطه دوستانه با پول و جذب ثروت و فراوانی در طول روز بارها و بارها با خود تکرار کنید که پول بهترین دوست شماست و یک نیروی مثبت در زندگی تان است، وقتی به کرات این جملات مثبت را تکرار کنید ذهن شما برای جذب پول به زندگیتان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

۴ – باور داشته باشید که پول معمایی حل نشدنی نیست

روش های ثروتمند شدن

بسیاری از مردم بر این باورند که به دست آوردن پول روشی اسرار آمیز است. حقیقت این است که پول و ثروت از ایده های ناب شما نشأت می گیرد. هر چه ایده های ارزشمندتری به بازار عرضه کنید، ثروتمند تر خواهید شد. این یک مساله ساده است، ایده های بهتر چک هایی با رقم بالاتری را به همراه خواهند داشت.

اگر کمی به افراد ثروتمند دقت کنید متوجه می شوید که شاید این افراد نسبت بقیه مردم باهوش تر، خوش شانس تر و یا تحصیل کرده تر نباشند، پس در جذب ثروت و فراوانی آنها هیچ رمز و راز بزرگی وجود ندارد. برای نزدیک شدن به ثروت باید مانند کودکی رفتار کنید که هیچ درکی از محدودیت نداشته و با تمام وجودش معتقد است که می تواند هر کاری را انجام دهد. پول درآوردن شاید آسان نباشد ولی حقیقتاً موضوعی ساده است.

۵ – خوش بگذرانید

ثروت و خوشگذرانی

یکی از بدترین موانعی که ممکن است جلوی جذب و ثروت و فراوانی را بگیرد این است که خیلی ها اعتقاد دارند افراد ثروتمند همیشه و در تمام اوقات مشغول کار کردن هستند. برای خیلی از افراد صرف زمان زیاد معادل است با پول زیاد، به این معنی که این افراد تنها راه ثروتمند شدن را در ساعت ها کار طاقت فرسا و بی وقفه می بینند.

حقیقت این است که بسیاری از میلیونرهای خودساخته هرگز ار تفریح و خوش گذرانی دست نمی کشند. نه تنها کارهایی که دوست دارند را انجام می دهند، بلکه به واسطه اهرمی که برای ثروتمند شدن پیدا کرده اند همزمان که در حال تفریح هستند به کسب ثروت و سرمایه نیز می پردازند. آنها همیشه برای تفریح و کشف دنیا، وقت گذرانی با دوستان و سایر اتفاقات خوشایند زندگی زمان کافی دارند.

ثروتمندترین افراد جهان بیشتر از هر کس دیگری به دنبال تفریح و لذت بردن از زندگی هستند چون آنها عقیده دارند که باید هر کاری که از آن لذت می برند را انچام دهند. برای جذب ثروت و فراوانی باید به حد کافی زندگیتان از احساس خوشایند لذت پر شود. اگر همیشه خسته از کار هستید و برای انجام ساده ترین تفریحات هم وقت ندارید تا ابد در این مرداب گرفتاری دست و پا خواهید زد، تا غرق نشده اید خود را نجات دهید.

زندگیتان سرشار از ثروت و انرژی های مثبت. نظرات ارزشمند خود را درباره مبحث جذب ثروت و فراوانی با ما در میان بگذارید.

امتیاز 0 از 0 رای

3 دیدگاه برای “جذب ثروت با ۵ نکته مهم – قسمت دوم

 1. سمیه گفت:

  خوش گذرونی دل خوش میخواد.دل خوش نیاز به ارامش روحی روانی داره.و آرامش روحی و روانی نیاز به تامین همه هزینه های زندگی داره..هم هزینه های مادی و پولی و هم هزینه های احساسی.وقتی از نظر احساسی در رفاه باشی و حس کنی احساست تامین شده باید نیازهای مادی و پولی زندگی هم تامین باشه وقتی این اتفاق رخ میده که از نظر رفاه مادی در امان باشی و پول یا پس انداز کافی داشته باشی که بتونی خیالت راحت باشه و دقدقه نداشته باشی..وقتی تو زندگیت از نظر مادی و از نظر احساسی در رفاه باشی باید ببینی سلامت هستی یا نه اگه هستی که میتونی بگی دلم خوشه و خوش میگذرونی و ترسی از اینده نداره ولی اگه از نظر سلامتکامل نباشی یهجای ماجرای دلخوشی لنگ میزنه وباید تلاش کنی که سالم بشی یا حداقل کنترل کنی بیماریت را واین یه سری دقدقه داره که اگه تونستی با سلامتی یا کنترل سلامتی کنار بیای میتونی خوشگذرونی کنی….و…..

  • گروه تحقیقاتی سیف گفت:

   سلام خدمت سمیه خانم
   به نظرم من ما انسان ها بخاطر باورهای غلط ذهنی مان زندگی را به خودمان سخت گرفته ایم ، بیشتر مردم به اشتباه فکر میکنند همه چیز پول هست در صورتی که اگر ما باورهای خودمان را نسبت به پول ، ثروت ، سلامتی ، روابط و… تغییر دهیم قول میدهم زندگی خوبی را برای خودمان رقم بزنیم .
   با توجه به اینکه در برخی از مشاوره هام برخی از خانم ها از باور ” نه من یک خانم هستم و نمی توانم ” استفاده می نمایند خیلی سریع برخی از خانم ها و دختر خانم هایی را بهشون نعرفی می کنم که یا کارآفرین و یک میلیاردر هستند حتی بدون اینکه پشتوانه مالی داشته یاشند فقط خواستند و توانسته اند به لطف خدا رویای خود را خلق نمایند .
   دومین مورد که خیلی از ما انسان ها زیاد به آن توجه نمی کنیم یا اصلاً دقت نمی کنیم این است که مسئولیت زندگی خودمان را بر عهده نمیگیریم اگر ما مسئولیت زندگی خودمان را برعهده بگیزیم در آن صورت می توانیم زندگی رویایی خودمان را در کنال اعتماد به نفس و عزت نفس پیش ببریم .این موضوع زیاد به توضیحات بیشتری دارد که من بطور خلاصه خدمت شما سعی کردم پاسخ ارائه بدهم . ضمناً اگر تمایل داشتید میتوانید برای اطلاع بیشتر با دفتر گروه تحقیقاتی سیف تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتر خدمت شما ارائه گردد.ضمناً با اجازه شما آخر پیام شما را برای نمایش نگذاشتم .
   امیدوارم همیشه شاد ، سلامت و ثروتمند باشید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *