۳۰ تکنیک قانون جذب بخش سوم رسیدن به آرزوها

رسیدن به آرزوها در قانون جذب

در روزهای قبل تکنیک هایی از قانون جذب را برای رسیدن به آرزوها و تحقق رویا معرفی کردیم و دانستیم که چگونه می توان قانون جذب را در زندگی به خدمت گرفت. اینک ۱۰ تکنیک پایانی قانون جذب را بررسی می کنیم.

جذب کن هر آنچه را که می خواهی

۲۱- لیست آرزوها

گاهی افراد نمی دانند که چه می خواهند و تمایل قلبی شان چیست. در واقع این افراد نمی توانند پیام درستی را به کائنات ارسال کنند. در این صورت بدیهی است که پاسخ مناسبی را هم دریافت نخواهند کرد. اگر به درستی و به طور مشخص نمی دانید که چه می خواهید بهتر است لیستی از آرزوها را تنظیم کنید. این لیست می تواند شامل هر چیزی باشد. مثلا لیستی از ویژگی های همسر آینده

۲۲- خلاص شدن از انرژی منفی

خود را از شر منفی بافی و تشعشات منفی رها کنید تا درهای نور و روشنی به رویتان باز شود. رسیدن به آرزوها با منفی بافی میسر نیست. برای شروع از جمع دوستان منفی فاصله بگیرید. کسی که دائم می گوید نه نمی شود و تو نمی توانی تمام انرژی وجودتان را تخلیه می کند. هاله های بد را از خود دور کنید.

۲۳- رهایی از باورهای محدود کننده

آیا فکر می کنید نمی توانید این کار را انجام دهید؟ چرا؟ بدون شک باورها و اعتقاداتی دارید که نمی گذارند به خواسته تان برسید. خلاصی از باورهای غلط و اعتقاداتی که محدود کننده و مانع هستند می تواند دید تازه ای را در چشم انداز زندگی نشان دهد. همه کامل نیستند شما هم کامل نیستید ولی این به مفهوم محدودیت و ناتوانی نیست.

۲۴- مسیر روشن

درخواست از کائنات در قانون جذب

بعضی موارد هستند که نمی گذارند مسیر صحیح و روشن را ببینید. برخی از اشیای پیرامون انرژی های منفی و بد ساطع می کنند. موارد استرس زا و اختلال برانگیز را دور کنید تا مسیر روشن را تشخیص دهید. شاید باور نکنید که روزنامه های قدیمی بی مصرف و یا لباس های کهنه و غیر قابل مصرف که دیگر اندازه تان نیست، چه انرژی زیادی را از شما می گیرد. برای رسیدن به آرزوها باید استرس را کنار بگذارید. جرا این همه جنس بنجل و بی مصرف را نگه میدارید؟

۲۵- مطالعه کردن

مطالعه همیشه می تواند سودمند باشد و انگیزه بیشتری برای رسیدن به اهداف را ایجاد کند. کتاب هایی در رابطه با اهداف تان را بخوانید و سطح دانش خود را بالا ببرید. حتی مطالعه کتاب هایی در مورد قانون جذب نیز می تواند بسیار کمک کننده باشد. منظور از مطالعه کتاب های علمی صرف نیست. در مورد هر چیزی که علاقه دارید و در رسیدن به آرزوها مشوق شماست کتاب بخوانید. به دنبال عشق رویایی هستید؟ کتاب های عاشقانه بخوانید.

۲۶- رسیدن به آرزوها با یقین و باور

قانون جذب را باور داشته باشید. رسیدن به آرزوها از طریق قانون جذب را باور کنید. اعتقاد داشته باشید که می توانید از طریق قانون جذب به خواسته هایتان برسید. انسان وقتی چیزی را باور دارد برایش تلاش می کند. اگر اعتقادی به معجزه قانون جذب ندارید هرگز موفق نمی شوید.

۲۷- تکنیک حلقه همفکران

با کسانی که با شما همفکر و هم عقیده هستند مراوده داشته باشید خود را در حلقه دوستان هم عقیده داحل کنید. با افرادی که با شما اهداف مشترکی دارند هم کلام شوید. به کسانی که قانون جذب را پذیرفته اند نزدیک شوید. افراد هم عقیده که اهداف مشترکی با شما دارند بیشترین تاثیر را در کسب موفقیت و رسیدن به آرزوها خواهند داشت. به این ترتیب می توانید از یکدیگر حمایت کنید و قدرت خود را افزایش دهید. قدرت در گروه هایی با اهداف مشترک چند برابر بیشتر خواهد شد.

۲۸- فضا را آماده کنید

خود را برای رسیدن به آرزوها و جذب خواسته ها آماده کنید. دیر یا زود به آنچه می خواهید دست پیدا می کنید. آیا برای چنین روزی آماده هستید؟ خود را آماده دریافت معجزات کنید. نگذارید هیچ چیز غافلگیرتان کند برای هر چیزی که قرار است اتفاق بیفتد آماده باشید. چه کسی می داند ۶ ماه دیگر و یا یک سال دیگر چه چیزی در انتظارتان است. فقط خود شما می دانید که منتظر وقوع چه چیزی هستید. منتظر باشید و همه ملزومات را آماده کنید.

۲۹- تجسم چند گانه

دید چند گانه داشتن به مفهوم اینست که از نگاه اشخاص دیگر خود را بنگرید. تجسم کنید به همسر رویایی خود رسیده اید از دید خود به او بنگرید. از نگاه فامیل و یا دوستان تان به او بنگرید خود را از دید فامیل تجسم کنید در حالی که دستان همسرتان را گرفته اید.

۳۰- تجسم چند حسی

هنگامی که تصویر زندگی خود را تجسم می کنید از چند حس کمک بگیرید. سعی کنید که حواس دیگر را هم درگیر کنید. مثلا سردی و گرمی را احساس کنید. فشار دست را بر روی دست هایتان حس کنید. اشیا را در تجسم لمس کنید و نرمی و زبری را با دستان خود احساس کنید. انگار همه چیز واقعی است و رسیدن به آرزوهایتان را تجربه می کنید. هر چند ایمان دارم که با عمل به این تکنیک های قانون جذب دیر یا زود آرزوهایتان را در دستان تان خواهید داشت.

امتیاز 1 از 1 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *