کسب موفقیت با قانون جذب

کسب موفقیت با قانون جذب

موفقیت را می توان به چندین دسته تقسیم کرد. عده ای رسیدن به پول و ثروت را موفقیت می دانند، عده ای رسیدن به یک جایگاه شغلی را موفقیت میدانند. ممکن است شخصی ملاک موفقیتش داشتن همسری ایده ال و یک زندگی آرام باشد. و شخص دیگری ممکن است موفقیت را تنها در فتح کردن قله اورست ببیند و در تمام عمرش برای آن تلاش نماید. اما رسیدن به هر نوع موفقیتی پیش نیازهایی لازم دارد که در مقوله کسب موفقیت با قانون جذب این پیش نیازها از راه های معنوی به دست می آیند. در ادامه با ما همراه باشید تا در خصوص کسب موفقیت با قانون جذب بیشتر صحبت کنیم

پیش نیازهای کسب موفقیت

می خواهیم ساده ترین نوع موفقیت را در نظر بگیریم. فرض کنید در شیراز زندگی میکنید و امروز تصمیم گرفته اید که در تعطیلات بعدی که تنها ۳۰ روز به آن مانده به زیارت امام رضا (ع) در مشهد مقدس مشرف شوید. تصمیمی گرفته شد و قاعدتاً نیاز به یک سری ملزومات و اقداماتی است که این عمل صورت گیرد. در حالت عادی شما به موارد زیر نیاز خواهید داشت

مشهد مقدس

 • پول کافی برای هزینه سفر
 • وسیله نقلیه یا توانایی طی مسیر با وسایط حمل و نقل عمومی
 • در صورت مسافرت خانوادگی، آمادگی کامل اعضای خانواده
 • و…

اما اگر فردی هزینه لازم را نداشته باشد، و حتی توان جور کردن بلیط یا وقت لازم را نداشته باشد چه؟ تکلیف چه می شود؟ مگر دستیابی به همچین موفقیتی که زیارت امام رضا (ع) است چقدر می تواند سخت باشد.؟

اینجاست که نیازمند کسب موفقیت با قانون جذب می شوید. قانون جذب کاری به این مسأله ندارد که شما پول دارید یا ندارید، وسیله دارید یا ندارید، میتوانید بروید یا نمی توانید… قانون جذب اگر بخواهد شما را به موفقیت برساند همه چیز را برای تان فراهم می کند. اما روش استفاده از آن قاعده و قانونی دارد که باید آن را یاد بگیرید. ما در بسیاری از مقالات گذشته بارها روشهایی را برای بکارگیری قانون جذب توضیح داده ایم. حتماً آنها را نیز مطالعه نمایید.

کسب موفقیت با قانون جذب

در ابتدای امر می بایست تصمیم تان را به یک خواسته و نیاز مبدل کنید. زمانی که تصمیمی به یک نیاز تبدیل شود انسان برای به دست آوردن آن می جنگد، حاضر با چنگ و دندان نیاز خود را بدست آورد. این حس نیاز باید همانند گرسنگی باشد باید مانند نیاز به خواب باشد… همانطور که فردی آنقدر گرسته می شود که حاضر پوست درخت را هم برای رفع گرسنگی ببلعد باید آنگونه شد. وقتی در فکر خود نیازتان را مشخص کردید وقت تمرکز و تمرین کردن فرا می رسد.

باید تنها به هدف فکر کنید. فکر و ذکرتان بشود رسیدن به هدف. شب که میخواهید بخوابید، باید قبل از خواب به آنجایی که میخواهید بروید فکر کنید، خودتان را آنجا ببینید، آن را حس کنید با تمام وجودتان لمسش کنید. آنقدر باید این حس زنده باشد که لبخند رضایت بر لبتان بنشاند.

در مرحله بعدی برای کسب موفقیت با قانون جذب  زمانی که از خواب بیدار می شوید تنها ۱۵ دقیقه زمان دارید تا به خواسته تان فکر کنید و با خود تکرار کنید که “من در تاریخ فلان در مشهد مقدس در حال زیارت امام رضا هستم” این جمله و تصویر بودنتان را در آنجا باید در همین ۱۵ دقیقه تا می توانید تکرار کنید. دلیل این ۱۵ دقیقه را در مقاله ای جداگانه شرح خواهم داد.

تکرار جملات تأکیدی یکی از روش های بسیار موثر برای کسب موفقیت با قانون جذب است. هر چه در طول روز بیشتر تکرار کنید کائنات زودتر پاسخ شما را خواهند دارد. تکرار باعث می شود ضمیر ناخودآگاه شما با کائنات ارتباطی عمیق برقرار کرده و امواج مغزی شما را به سراسر کائنات پخش کند و جواب آن چیزی نخواهد بود جز رسیدن به خواسته هایتان. متعجب خواهید شد از آنچه که اتفاق می افتد. بدون آنکه شما بدانید، مسیر برایتان آماده و هموار خواهد شد برای رسیدن به موفقیت. اساس قانون جذب اعتماد به خود و شک نکردن به آن است. از آن استفاده کنید تا قدرت توجه کائنات را با چشمان خود ببینید.

امتیاز 5 از 1 رای

6 دیدگاه برای “کسب موفقیت با قانون جذب

 1. علی مشایخ گفت:

  سلام برشما استاد گرامی
  جالب بود فکر نمی کردم اید ه های مذهبی هم به قانون جذب مربوط بشه
  ممنونم از تون
  موفق باشید

 2. مهرانگیز گفت:

  درود بر شما . مقاله جالبی بود . با بیان مثالهای ملموس ، واقعا خودم را در آن شرایط احساس کردم .پاینده باشید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *