آموزش قانون جذب به کودکان

آموزش قانون جذب به کودکان – قسمت اول

چقدر با قانون جذب آشنایی دارید؟ آیا تاکنون از قانون جذب برای رسیدن به خواسته ها استفاده کرده اید؟ آیا تاثیر مثبت قانون جذب را در زندگی و موفقیت خود دیده اید؟ تاسف بزرگ کسانی که حتی اندکی با قانون جذب آشنایی دارند اینست که چرا زودتر با قانون جذب آشنا نشده اند. سوالات بسیاری در ارتباط با آموزش قانون جذب به کودکان پرسیده می شود که به طور عمده از طرف اولیا و آموزگاران مطرح می شود. نظر به اهمیت آموزش قانون جذب به کودکان، گروه تحقیقاتی سیف این آموزش ها را در برنامه کاری خود قرار داد. لازم به ذکر است که آموزش قانون جذب به کودکان در این سایت کاملا رایگان عرضه شده و در راستای فعالیت های فرهنگی گروه تحقیقاتی سیف قرار دارد.

۷ چیزی که باید در مورد قانون جذب به کودکان بگوییم

هر چه در سنین پایین تر و کودکی با قوانین جذب آشنا شویم بهتر و راحت تر می توانیم این نکات را در زندگی به کار برده و موفقیت را در طول عمر احساس کنیم. اکنون این فرصت فراهم شده که آینده فرزندانتان را پربارتر و ثمربخش تر از همیشه برنامه ریزی کنید. آموزش قانون جذب به کودکان همچون سلاحی از دانش در برابر جهل و بی برنامگی است. در نظر داشته باشید که نوع آموزش با توجه به سن کودک می بایست زبانی کودکانه داشته باشد.

چون که با کودک سر و کارت فتاد

پس ، زبان کودکی  باید  گشاد

  1. آموزش قانون جذب به کودکان – سپاسگزاری

کودکان باید یاد بگیرند قدردان باشند. تمرکز بر بخش های مثبت زندگی ، خود افکار مثبت به وجود می آورد. هر چیزی که کودکان را خوشحال کند به آن جذب می شوند. به کودکان بیاموزید که از هر هدیه کوچک و یا هر چیزی که موجب خوشحالی آنان است تشکر کنند. کودکان باید فراگیرند که ارزش ها با قیمت مشخص نمی شود. روحیه قدردانی و تشکر صفتی نیکوست که بهتر است از کودکی در وجود انسان رشد کند.

برای مثال در یک جشن تولد کودک باید از باز کردن همه هدایا احساس خوبی داشته باشد و از آورنده هدیه تشکر کند. بزرگی و کوچکی و قیمت هدیه تاثیری در این مورد ندارد. یک راه ساده برای آموزش قانون جذب به کودکان و درک تشکر، هنگام غذا خوردن است. صرف نظر از نوع غذا، کودک می بایست همیشه از مادر برای پخت غذا تشکر کند.

آموزش قانون جذب به کودکان – سپاسگذاری

  1. آموزش قانون جذب به کودکان –  چه می خواهید

کودکان باید بتوانند به طور مستقل و بدون دخالت تبلیغات تصمیم بگیرند. شناسایی خود واقعی کودک، ارزشمندترین چیزی است که به او هدیه می دهید. زمانی که انسان درک کند که چه می خواهد می تواند بدون دخالت دیگران برای خود تصمیم بگیرد. کودکان را تشویق کنید در مورد چیزهایی که دوست دارند بنویسند و یا حتی نقاشی بکشند. کودکان در نقاشی به خوبی می توانند خواسته ها و رویاهایشان را ترسیم کنند.

برای مثال: کلاژهای متفاوت بهترین راه برای انتقال خود واقعی و رویاپردازی بر روی کاغذ است که اغلب کودکان هم آن را دوست دارند. در این زمینه کودک باید آزاد باشد و اولیا نباید جهت فکری کودک را مشخص کنند.

  1. آموزش قانون جذب به کودکان – هر چیزی ممکن است

پتانسیل هر انسانی بسیار بیش از آن چیزی است که تصور می کند. به کودکان آموزش دهید که هیچ حد و مرزی برای توانایی شان وجود ندارد. ساده تر بگویم موضوع  ایجاد حس اعتماد به نفس در کودک است. از همان دوران کودکی باید یاد بگیریم که هر چیزی ممکن است و هر کاری را می توان  به شرط تلاش و آموزش انجام داد. کودکان باید فراگیرند که هیچ رویایی دست نیافتنی نیست و هر امری امکان پذیر است. کودکانی که اعتماد به نفس بالاتری دارند در سال های بعد و ورود به مدرسه، نمرات بهتری از دیگر همسالان خود کسب کرده اند.

برای مثال: تشویق و تعریف از کوچکترین توانایی های کودکان خردسال می تواند منجر به تکرار و پیشرفت در آن کار شود. به عنوان یک فرد بزرگساال کنجکاوی های کودکان را همیشه تشویق کنید و تحت نظارت قرار دهید.

  1. آموزش قانون جذب به کودکان –خارج شدن از منطقه امن

برخی از کودکان در محیط های جدید و هنگام رویارویی با افراد یا موقعیت های مختلف دچار اضطراب می شوند. همه کودکان در محیط امن خانواده و در آغوش پدر و مادر احساس بهتری دارند. ناشناخته ها حتی برای بسیاری از بزرگسالان نیز اضطراب آور است. کودکان را برای مواجهه با چالش ها آماده کنید. همیشه پدر و مادرها نمی توانند همراه کودکان خود باشند. کودکان باید فراگیرند که از منطقه امن خود خارج شده و موارد جدید را امتحان کنند. اگر این امر مهم در کودکی آموزش داده نشود، در دوران بزرگسالی فرصت های زیادی را از دست خواهند داد که این امر خوشایند نیست.

برای مثال: ثبت نام کودکان در یک باشگاه ورزشی و یا حتی بازی کودکان در پارک می تواند زمینه آشنایی با رویدادهای جدید و ناشناخته باشد. کودکان باید بتوانند دشواری های ناشی از محیط جدید و ارتباط با دیگران را از همین کودکی فراگیرند.

ادامه این مطلب را در  “آموزش قانون جذب به کودکان قسمت دوم” بخوانید.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (در حال حاضر هیچ امتیازی ثبت نشده است)
Loading...
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *