دانلود رایگان دوره جادوی هدف گذاری
(فایل ها بعد از ثبت نام بلافاصله به ایمیل تان از طریق سیستم ارسال می شود)

محصول دانلود رایگان دوره جادوی هدف گذاری  و ساختن سالی شگفت انگیز و پر از اتفاقات زیبا ، برای انسان‌های برگزیده‌ای تهیه شده که می‌خواهند خیلی سریع رشد کنند و به هدف خود دست پیدا بکنند. اگر شما هم این‌گونه فکر می‌کنید مطمئن باشید این محصول هدف گذاری آنلاین برای شما بوده و با استفاده از نکات موجود در این کارگاه آنلاین، باصرفه جویی در سخت‌کوشی و زمان به مهم‌ترین اهداف خود درسال جدید دست پیدا نموده و این تضمین را به شما می دهم براحتی می توانید سالی شگفت انگیز و پر از اتفاقات زیبا برای خودتان رقم بزنید.

موفقیت یعنی داشتن هدف و حرکت به‌سوی هدف است. زمان وزندگی شما بسیار ارزشمندمی باشد و مهم‌ترین اتلاف وقت درزمانی اتفاق می‌افتد که شما بتوانید به ۱ هدفی که می‌توانید ظرف ۳ ماه برسید ظرف مدت ۱ سال برسید. در این محصول سعی می‌کنیم با ارائه روش‌های کاربردی در فاصله‌ای کوتاه به
خواسته‌های خود برسید و شاهد تحول عظیم در تمام عرصه‌های مادی، معنوی، علمی و… باشید.

 

آیا حاضرید سال ۹۷ را به بهترین سال زندگی تان تبدیل کنید ؟

در ادامه می‌خواهم با ارائه راهکارهای اساسی به شما دوستان عزیز و ارائه تمرین‌های کاربردی با کمک همدیگر به اهداف و رؤیاهای بزرگتری به‌صورت تضمینی دست پیدا کنیم، فقط به‌شرط اینکه خودت بخواهی که پیشرفت بکنی و تمرینات و اقدام‌های لازم در دوره آنلاین هدف گذاری را انجام بدهید.خود من با استفاده از این روش هایی که درمحصول هدف گذاری آنلاین ارائه می نمایم توانستم در بهترین دانشگاه‌های ایران در رشته مهندسی فارغ‌التحصیل بشوم و در حال حاضر کسب‌وکار خودم رادارم . و در این دوره می‌ خواهم این راز را با شما به اشتراک بگذارم ،فقط در اینجا شما می‌بایست قول بدهی که پای اهدافتون بمونی و تا به آن‌ها نرسیدی دست از تلاش برنداری .شاید در طول مسیر خسته بشید ولی باید تحمل بکنید .

اکثر ما اهداف واقعی‌مان را نمی‌شناسیم. بیشتر ما انسان‌ها هدفی را تعیین می‌کنیم و با شور و اشتیاق شروع به حرکت می‌کنیم اما در میانه راه هیچ اثری از آن‌همه شور و اشتیاق اولیه وجود ندارد. شاید برخی از ما انسان‌ها تصمیمات زیادی جهت رشد خودمان در زندگی گرفته‌ایم، اما تقریباً هیچ‌کدام را به سرانجام نرسانده‌ایم. به نظر شما دوستان ،چرا این اتفاق به‌کرات برای افراد زیادی در جامعه رخ می‌دهد؟ برای به تحقق رساندن اهدافمان مهم‌ترین موضوع چیست؟ چه عاملی می‌تواند تا رسیدن به هدف و رؤیاهایمان انگیزه و پشتکار را در وجود ما نگه دارد؟

 

ما نیاز به مهارتی داریم که بتوانیم اهداف واقعی‌مان را از هوس‌های زودگذر شناسایی کنیم. در اینجا لازم است که بگویم می‌بایست ما شناخت دقیقی از خود، علائق و اهداف واقعی که می‌خواهیم و مهم‌تر از همه آشنایی با قوانین جهان هستی که خداوند وضع نموده به دست آوریم تا با اجرای آن‌ها در زندگی‌مان، خواسته‌های حقیقی خود را شناخته و از بودن در مسیر آن‌ها لذت برده و پس از رسیدن به خواسته‌مان، باز با خواسته‌ای بزرگ‌تر و جدیدتر، مسیر تکاملمان را ادامه دهیم.

 

با دانلود رایگان دوره جادوی هدف گذاری دقیقاً‌ چه چیزی دریافت می‌کنید؟

  • بیش از ۱۰ ساعت مطالب آموزشی کاربردی

لطفاً در دوره دانلود رایگان دوره جادوی هدف گذاری ثبت نام نکنید اگر:

  • می‌خواهید کارهای سختی که در کلاس به شما می‌گویم را انجام ندهید.
  • واقعاً نمی خواهید تنبلی را کنار بگذارید و حاضر نیستید به مطالب  و تمرین های که توسط مدرس  ارائه می شود گوش کنید.

نمی خواهید قرار داد کلاس را امضا کنید (در این قرار داد گفته شده که در تمام طول ساعات این دوره شما باید تمام مطالب مدرس را به صورت کامل بپذیرید و عمل کنید و با اعتماد کامل به تمرینات بپردازید.)

مبلغ سرمایه گذاری در دوره رایگان جادوی هدف گذاری :

پیشنهاد جدی ما برای افرادی است که مسیر موفقیت و پیشرفت خود را یافته‌اند و برای رسیدن به اهداف، تغییر باورهای غلط ذهنی و داشان برنامه ای منظم و منسجم برای رسیدن به اهداف بسیار ضروری بوده . بنابراین اگر هنوز این موضوع به اندازه کافی برای شما پررنگ نیست و یا شرایطتان به گونه‌ای است که هنوز احساس می‌کنید این دوره برای شما ضروری نیست، اکیداً آن را توصیه نمی‌کنم.

مبلغ سرمایه گذاری در این کارگاه فقط و فقط ۴۹۰ هزار تومان است!ولی ما در این جا قصد داریم اولین دوره و قوی ترین دوره رایگان هدف گذاری را به صورت رایگان ارائه بدهیم .

اگر در این دوره شرکت نکنم چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

باور کنید هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد! و اصلاً دلیل برگزاری این دوره این است که اتفاق خوبی رخ بدهد!

انسان‌هایی که موفق بوده اند هیچگاه با فرار از موقعیت‌ها موفقیتی کسب نکرده‌اند بلکه با استفاده بهینه از موقعیت به این جایگاه رسیده‌اند…

اگر دنبال تغییر هستید، این تصمیم را همین الان بگیرید تا سطح ذهن خود را ارتقا دهید…

چقدر به دوره رایگان جادوی هدف گذاری مطمئن هستم؟

 

من به اثربخشی این دوره ۱۰۰% معتقدم ، فقط کافیست شما بخواهید که در مسیر موفقیت قرار بگیرید .
ایمیل تان را وارد کنید بلافاصله درس ها به ترتیب به ایمیل تان ارسال می شود .