از زندگی خوب به زندگی عالی – جلسه اول

از زندگی خوب به زندگی عالی
به نام خالق مهربانی، خداوند بزرگ را بسیار شاکرم که توانستم دوره جدیدی بنام از زندگی خوب به زندگی عالی  را راه اندازی نمایم  و قصدم اینه که دنیا رو جای بهتری برای زندگی انسان ها بکنم .

عکس خودم در دوره از زندگی خوب به زندگی عالی

 

دوره خوب به عالی چیه دیگه ؟

من معتقدم برای اینکه به انسانی موفق در این جهان تبدیل بشیم لازمش اینه که ابتدا روی بهبود فردی خودمان وقت بزاریم کاری که شاید کمتر کسی در این کره به آن می پردازد . همه ما فکر می کنیم با توجه به رشد سنی خودمان در حال رشد فردی هم هستیم که باید به شما بگویم سخت در اشتباه هستید .در حال حاضر دوستانی دارم که شاید از لحاظ سنی کمتر از ۳۰ سال داشته ولیکن به اندازه یک فرد ۸۰ ساله تجربه دارند و یا بیشتر از آن فرد .

چطور می شود افرادی در این جهان در آمدهای میلیارد دلاری دارند ولیکن خیلی از افراد در دنیا از گرسنگی رنج می برند و یا در کشور خودمان در بهترین خالت ماهیانه ۱/۵ الی ۲ میلیون حقوق دریافت می کنند و متاسفانه مشکلات بزرگی را در زندگی این افراد شاهد هستیم .

در جلسه اول از زندگی خوب به زندگی عالی به خط بقا اشاره میکنم خطی که اغلب مردم روی این خط زندگی می کنند و اگر کمی پایین تر از این خط قرار بگیریم زندگی ما دچار تلاطم می شود . منظورم از تلاطم همان ناراحتی های روزانه شما ، درگیری با همسر ، شرمنده شدن در مقابل در واست های فرزندان و….

در مقابل خط بقا خطی بنام موفقیت رو معرفی کردیم که بالاتر از خط بقا قرار دارد . دوستان عزیز برای موفق شدن می بایست بجنگیم نه این که خودمان را زجر بدهیم .شاید خیلی از ما انسان ها علاقه داریم یک شبه پولدار بشیم که این موضوع با قوانین جهان هستی تناقض دارد . قوانین جهان هستی میگه برای رسیدن به موفقیت می بایست تکامل را طی بکنید که در دوره از زندگی خوب به زندگی عالی  به این موضوعات اشاره می کنیم در دوره از زندگی خوب به زندگی عالی به موضوعات مالی هم می پردازیم  و من به شما آ»وزش میدم که چطور درآمد خود را افزایش بدهید ، پطور با حقوق ماهی ۲ میلیون تومان هم می شود از زندگی لذت برد .خیلی از ما انسان ها پول داریم ولی نحوه خرج کردن پول را یاد نگرفته ایم  پس با من همراه باشید و دوره جذاب از زندگی خوب به زندگی عالی  را پیگیری نمائید .

دوستان عزیزم من یک تعهدی دارم  و شما هم یکسری تعهدات ، تعهد من آموزش خوب هست که در دوره جادوی هدف گذاری نمونه ای از این آموزش را دیدید و در دوره از زندگی خوب به زندگی عالی  قصد دارم مباحثی که یاد گرفتم رو به شما عزیزانم آموزش بدهم.

ولی تعهد شما این هست که دفتری زیبا برای خود انتخاب کنید و تمرین هایی رو که میگم رو انجام بدید ، بی تعارف اگر تمرین هایی که در طول  دوره از زندگی خوب به زندگی عالی  ارائه می دهم را انجام ندهید الکی وقت و هزینه خودتان را هدر داده اید اما اگر تمرین های خودتان را متعهد به انجام دادن بشوید قطعاً در تمام حوزه های از جمله مالی ، روابط ، معنوی ، اعتماد به نفس و عزت نفس و….نتیجه های بزرگی را دریافت خواهید کرد .

برای دانلود و مشاهده جلسه اول – بخش اول دوره از زندگی خوب به زندگی عالی  به لینک زیر مراجعه نمائید .