قانون جذب چگونه کار می کند

اگر مقالات قبلی را خوانده باشید تا حدودی با معجزه قانون جذب و نظام باورها آشنا شده اید. شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که قانون جذب چگونه کار می کند ؟ ما امروز قصد داریم شما را با نحوه عملکرد قانون جذب آشنا نموده و به طور کامل برایتان شرح دهیم که قانون جذب چگونه کار می کند . تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا بتوانید آرزوهایتان را به واقعیت تبدیل کرده و با یادگیری آموزش قانون جذب و تکیه بر قانون جذب ثروت یک زندگی رویایی برای خود بسازید.

قانون جذب چگونه کار می کند ؟

در ابتدا باید بگوییم حضور شما در این وب سایت اتفاقی نیست. شما قطعاً از نظر کائنات فردی برگزیده هستید که شایستگی برخورداری از وفور نعمت را دارا هستید وگرنه مانند میلیون ها فرد دیگری که بی توجه به قانون جذب به سختی و فقارت زندگی می کنند به راحتی از کنار اینگونه مقالات می گذشتید، پس حالا که پتاسیل بهره مندی از قانون جذب را دارا هستید چرا از آن برای بهتر کردن زندگیتان استفاده نکنید؟

به طور کلی روند قانون جذب از ۳ گام مهم و اساسی تشکیل شده که در ادامه به شرح آنها می پردازیم.

۱ – تجسم خواسته های درونی

تجسم خواسته های درونی

برای بهره مندی از قانون جذب باید از قدرت تخیل و تجسم خوبی برخوردار باشید. شما باید به این قضیه ایمان داشته باشید که هر چیزی که در زندگی داریم (چه خوب و چه بد) برای مدتی در فکر ما وجود داشته و آن را مجسم کرده ایم. حتی ممکن است از این ترسیده باشیم که به چیزی دچار شویم و به همین دلیل مدام آن را در ذهن خود مجسم کرده باشیم، در چنین شرایطی قانون جذب به این کاری ندارد که تجسم شما خیر است یا شر، این قانون حتی چیزهای بد را نیز جذب می کند، برای همین است که از گذشته های دور مردم می گفتند: “مرغ آمین همیشه در راه است!” و ممکن است هر چیزی که در ذهنتان می گذرد را اجابت کرده و آن را برآورده سازد، بنابراین باید با پاکسازی ذهن چیزهای بد را از فکر خود دور کرده و تنها خواسته های خود را در ذهنتان مجسم نمایید.

۲ – احساس برآورده شدن خواسته

احساس برآورده شدن خواسته

گام دوم قانون جذب احساس کردن است. شما باید پس از تجسم خواسته (که گام اول قانون جذب بود)، احساس کنید که خواسته تان برآورده شده و در حال حاضر به رویایی که در ذهن داشتید رسیده اید. حتماً برایتان پیش آمده که پس از مدتی که در طلب چیزی بودید (هر چند چیزهای کوچک و معمولی)، زمانی که به آن می رسید چه احساس شور و شعفی وجودتان را پر می کند. این احساس خوبی که وجودتان را فرا گرفته یک فرکانس ارتعاشی ایجاد می کند که نیرویی مغناطیسی داشته و خواسته شما را جذب می کند. ضمیر ناخودآگاه شما که این فرکانس را از خود ساطع می کند اهمیتی نمی دهد که شما فقط رویاپردازی می کنید، بلکه مهم آن احساسی است که وجودتان را پر کرده، خواه این احساس حقیقی باشد و خواه تجسمی یک نتیجه مشترک به همراه دارد و آن چیزی نیست جز ارسال فرکانس ارتعاشی خواسته ها به سمت کائنات.

۳ – جذب خواسته و دریافت آن

جذب خواسته و دریافت آن

با تمرین مراحل قبل کائنات فرکانس ارتعاشی خواسته های شما را دریافت کرده و شرایطی را به وجود می آورد که شما در مسیر برآورده شدن آرزوهایتان قرار بگیرید. اگر مراحل تجسم و احساس را مکرر و بلامنقطع ادامه دهید حتماً خواهید توانست خواسته خود را دریافت کنید.

اگر می خواهید با چشم خود ببینید که قانون جذب چگونه کار می کند ، همین حالا از چیزهای کوچک شروع کنید. ابتدا سعی کنید ذهنتان را پاکسازی کرده و تمامی انرژی ها و افکار منفی درونیتان را از بین ببرید سپس به تجسم خواسته تان بپردازید. در تخیلتان خواسته تان را لمس کنید، از به دست آوردن آن شاد باشید و احساس شکرگزاری کنید. تمام جزئیتان آن را از قبیل جنس، رنگ، بو و… را تجسم کنید. آنقدر به چیزی که می خواهید با دقت فکر کنید تا فرکانس ارتعاشی آن از سوی شما به کائنات ارسال شده و بر طبق قانون جذب خواسته خود را دریافت نمایید.

به خاطر داشته باشید ما در جهانی زندگی می کنیم که سرشار از فراوانی است. در دنیا هم پول، ثروت، سلامتی و رفاه بی نهایت وجود دارد و هم فقر، بدبختی، بیماری و… آن کسی که انتخاب می کند ثروتمند و سالم باشد یا فقیر و بیمار شما هستید. برای بهرمندی از قانون جذب فقط باید آن را درک کنید، با درک این قانون خواسته هایتان خود به خود به سوی شما کشیده می شوند، اطمینان داشته باشید.

امتیاز 3.7 از 3 رای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *