۳۰ تکنیک قانون جذب بخش دوم تحقق رویا

تحقق رویا در قانون جذب

در قسمت قبل مواردی از ۳۰ تکنیک قانون جذب که می تواند رویاها را به واقعیت تبدیل کند بررسی شد در این مطلب به ادامه این تکنیک ها و  چگونگی تحقق رویا در قانون جذب می پردازیم.

تکنیک های تحقق رویا در قانون جذب

۱۱- اتصال به اشیاء

همواره سعی کنید ارتباطی بین هدف و  موارد دوست داشتنی و مثبت ایجاد کنید. به این ترتیب که با نگاه کردن به چیزی هدف را در ذهن تداعی کنید. مثلا اگر به دنبال شادی هستید. با خرید یک دستبند به عنوان نمادی از شادی ذهن را تشویق می کنید که با دیدن این دستبند ناخوادآگاه شادی را تداعی کند.

۱۲- تکنیک های آزادی احساسی

Emotional Freedom Techniques که به اختصار EFT نام دارد یک تکنیک جالب برای مثبت اندیشی و تحقق رویا در قانون جذب است که در بسیاری از کشورهای پیشرفته بر روی آن آزمایشاتی انجام شده است. باورپذیری این تکنیک در القای احساس مثبت و درک خواسته ها در حدی است که محققان علوم رفتاری شکی در این تکنیک نمی بینند. برای اجرای EFT از نقاط طب سوزنی استفاده می شود. به این صورت که با ادای کلمات و احساسات مثبت، ضرباتی با نوک انگشتان به نقاط مورد نظر وارد می شود. شناسایی این نقاط در تاثیرگذاری آن نقش مهمی دارد.

۱۳- کتاب های صوتی

یکی از بهترین تکنیک های قانون جذب را با کتاب های صوتی اجرا کنید. کتاب های صوتی این خوبی را دارند که در همه جا و هنگام هر کاری قابلیت شنیده شدن را دارند. تحقق رویا در قانون جذب با شنیدن آنچه مطلوب نظرتان است دور از ذهن نیست. اگر می خواهید عشق خود را جذب کنید باید در هر زمان و مکانی به کتاب های صوتی در این ارتباط گوش کنید. کتاب هایی که مضمونی در ارتباط با قانون جذب و عشق دارند بهترین انتخاب هستند. کافی است به کارهای روزمره مشغول شوید و با هدفون این جملات و اصوات مثبت را گوش کنید به این ترتیب همه چیز در ضمیر ناخودآگاه حک خواهد شد.

۱۴- استفاده از نقاط قوت

استفاده از نقاط قوت و تحقق رویا در قانون جذب موازی یکدیگر پیش می روند. یک تئوری در این مورد وجود دارد که باید مرز تخیل و واقعیت را با نقاط قوت پیوند داد. در تخیل نقاط قوت خود را پر رنگ تر کنید و بر خواسته ها و آرزوها تاکید داشته باشید. منظور اینست که همه موانع را با توانایی خود در ذهن از میان بردارید.

۱۵- زندگی با خواسته ها

طوری زندگی کنید که انگار به خواسته تان رسیده اید. برای لحظاتی وانمود کنید که رویاها تحقق یافته و هم اکنون به آرزویتان رسیده اید. در این صورت چه کاری انجام می دهید؟  برای مثال اگر آرزوی یک شغل رده بالای اداری را دارید باید تیشرت پوشیدن را در اماکن رسمی کنار بگذارید و همواره لباسی در شان و مناسب آن شغل را انتخاب کنید.

۱۶- مثبت بودن

تمرینات تحقق رویا در قانون جذب

بخندید شاد باشید شکایت نکنید و عصبانی نشوید، کار سختی است که با تمرین میسر می شود. در عمل مثبت باشید کلمات مثبت بگویید و سوالات مثبت بپرسید و نگرش مثبت داشته باشید. این واقعیتی است که مثبت بودن پایه و شالوده تخقق رویا در قانون جذب است و نمی توان این را انکار کرد.

۱۷- مهربانی بدون چشمداشت

تصمیم بگیرید که هر روز یک کار خیر و نیک انجام دهید. لازم نیست حتما کار عجیب و غریبی باشد، همین که در اتوبوس جای خود را به کس دیگری بدهید و یا کودکی را از خیابان عبور دهید هم خودش نوعی مهربانی است. در نظر داشته باشید که این مهربانی ها باید بدون چشمداشت باشد در واقع برای انجام کار خیر انتظار محبتی را از فرد مورد نظر نداشته باشید. این بار که اتومبیل تان را پارک می کنید در پارکومتر کناری هم یک سکه بیندازید.

۱۸- نقل قول های الهام بخش

هر زمانی که فرصت داشتید نقل قول های انگیزشی و الهام بخش را بخوانید. صحبت های افراد موفق می تواند یادآوری کند که هیچ کاری غیر قابل انجام نیست. آنها توانستند چرا شما نتوانید؟همه چیز در یک لحظه می تواند اتفاق بیفتد لحظات را از دست ندهید.

۱۹- زندگی ادامه دارد

نگران اتفاقات نباشید و در مورد موضوعات وسواس به خرج ندهید. زندگی در جریان است و می گذرد با جریان زندگی همراه شوید و در مسیر زندگی خود را رها کنید. سختگیری ها اوضاع را سخت تر خواهد کرد. تحقق رویا در قانون جذب با رها شدن در مسیر زندگی آسان تر است.

۲۰- تنظیم لیست کاری

برای رسیدن به اهداف و خواسته ها باید قدم هایی بردارید. تنها با فکر کردن موفق نخواهید شد. یک لیست از کارهایی که شما را به اهداف تان می رساند تهیه کنید و اولین گام ها را بردارید. اگر به دنبال شغل ایده آل هستید باید از خانه خارج شوید و در اجتماع حاضر باشید. چرا با دوستان تان به یک باشگاه ورزشی نمی روید؟ شاید در آن محیط توانستید با ایده ای جدید یا شخص کارآفرینی روبرو شوید.

این مطلب ادامه دارد……

امتیاز 3 از 2 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *