قانون جذب برای ازدواج

استفاده از قانون جذب برای ازدواج

بسیاری از کاربران با ارسال ایمیل و پیام از ما پرسیده اند که آیا می توان از قانون جذب برای ازدواج نیز استفاده کرد؟ چگونه می توان با استفاده از قانون جذب یک ازدواج رویایی را تجربه کرد؟ اگر می خواهیم یک ازدواج موفق و مملو از خوشبختی، عشق، ثبات مالی و… داشته باشیم باید چکار کنیم.

در پاسخ به این عزیزان تصمیم گرفتیم قسمتی از بحث قانون جذب را به مقوله ازدواج اختصاص داده و تکنیک های استفاده از قانون جذب برای ازدواج موفق را با شما همراهان گرامی در اختیار بگذاریم. تا انتهای مقاله ما را همراهی نمایید.

استفاده از قانون جذب برای ازدواج

از دیدگاه قانون جذب، جذب یک همسر رویایی یا نیمه گمشده به این بستگی دارد که خود شما حقیقتاً چه کسی هستید. لازم است که شما ابتدا عاشق و دلبسته شخصیت حقیقی خودتان (کسی که الان هستید) باشید و از چیزی که هستید خوشحال بوده و به خودتان افتخار کنید، در این صورت است که همسری که از هر نظر مناسب و دلخواه شماست به سوی شما جذب خواهد شد، به این علت که انرژی شما و انرژی او هر دو در یک راستا حرکت می کنند.

همسر مورد نظر شما احتمالاً به دنبال فردی خوشحال، دارای اعتماد به نفس، مهربان، علاقمند به زندگی، بامزه، دوست داشتنی و… است و هر چقدر شما زمان بیشتری را صرف بهبود این خصوصیات کنید (حتی قبل از دیدن او) او سریعتر می تواند به سوی شما جذب شده و شما را پیدا کند. پس شما برای استفاده از قانون جذب برای ازدواج باید از قابلیت های خوبتان آگاه شوید و آنها را پرورش دهید، اینگونه جهان هستی می تواند فردی که همیشه در رویاهایتان تصور می کنید را در سریعترین زمان ممکن از بین تمام افرادی که در مسیر زندگی شما قرار دارند پیدا کرده و او را به زندگیتان راهنمایی کند.

خداوند عالمیان، منبع انرژی و جهان هستی از قبل از رویاهای درونی شما آگاه هستند و می دانند شما بیشتر از همه مایل هستید به چه چیزهایی دست یابید ولی همانطور که همیشه گفته ایم شما باید بارها و بارها خواسته قلبی تان را تکرار نمایید. باید خواسته تان را با تمام جزئیات آن به تصویر بکشید و ساعت ها روی آن تمرکز کنید.

قانون جذب برای ازدواج

پاسخ منبع انرژی کائنات به هر درخواستی از طرف شما ۳ حالت ممکن است :

  • بله! بفرمائید این هم خواسته شما.
  • بله، به خواسته تان می رسید ولی الان زمان مناسب آن نرسیده است.
  • بله ولی من چیزی بهتر از این خواسته برای شما در نظر دارم!

بنابراین شما با خواستن از کائنات و تجسم و رویاپردازی مشخصات نیمه گمشده تان می توانید بهترین قرد را بعنوان همسر جذب کنید. شخصی که از هر نظر برازنده شماست.

شروع به انجام اقداماتی کنید تا به رویاهای شما حال و هوای واقعیت ببخشد. به دنبال هر خصوصیاتی از همسر آینده تان که هستید و از آن آگاهی ندارید درباره اش تحقیق کنید، مطالعه کنید، خودتان را تصور کنید که با فردی با این مشخصات زندگی می کنید، چندین ساعت از وقتتان را صرف کنید و جزئیات دقیق روزی که در ذهن با همسر ایده آلتان سپری کرده اید را یادداشت نمایید، این جزئیات باید به گونه ای دقیق باشد انگار که در حال نوشتن خاطرات هستید، باید همه چیز را درست و دقیق تجسم کرده باشید.

سپس به دنبال راهی باشید که می تواند رویایتان را به واقعیت مبدل کند. تمام عمرتان را منتظر این نباشید که همسر رویاییتان نزد شما بیاید، شاید همین حالا همسر آینده تان را در انتظار شماست و قرار است شما او را پیدا کنید.

در عین حال شروع به ایجاد یک لیست از ویژگی هایی مثبت افرادی کنید که واقعاً دوست دارید همسرتان آنها را دارا باشد. می توانید خصوصیات مثبت هر فردی که دوست دارید و همیشه آن را ستایش کرده اید را به لیستتان اضافه کنید. این راه هم در لیستتان توضیح دهید که چرا دوست دارید همسرتان این ویژگی را دارا باشد.

یک مثال می زنیم تا کاملاً متوجه منظورمان شوید :

مثلاً : ….. جذاب است و نظر من را جلب می کند.

چرا من از او خوشم می آید ؟ چون سبک لباس پوشیدن او روی من تاثیر می گذارد و لبخندی افسونگر بر لب دارد که موجب می شود از صحبت کردن با او لذت ببرم.

به همین طریق لیستی را تهیه کنید و بر روی این ویژگی های مثبتی که میل دارید در همسرتان وجود داشته باشد تمرکز کنید تا بتوانید از قانون جذب برای ازدواج نیز استفاده کنید.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (در حال حاضر هیچ امتیازی ثبت نشده است)
Loading...
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *