قانون جذب برای کاهش وزن

استفاده از قانون جذب برای کاهش وزن – قسمت اول

اضافه شدن تکنولوژی به زندگی روزمره افراد، افزایش مشغله و غذاهای فست فودی عوامل اصلی افزایش وزن در تمامی جوامع است. شاید شما هم بارها تلاش کرده اید وزن خود را کاهش دهید ولی بعد از گذراندن یک دوره رژیم سخت و تمرینات ورزشی خسته شده و شکست خورده اید؟ لازم است بدانید که در این راه شما تنها نیستید، افراد زیادی مانند شما در نیمه های راه تن به شکست داده و عطای لاغری را به لقایش بخشیده اند. اگر این بار واقعاً تصمیمتان برای لاغر شدن جدی است بهتر است در این مقاله با ما همراه شوید تا بدانید چطور می توان از قانون جذب برای کاهش وزن استفاده نمود.

استفاده از قانون جذب برای کاهش وزن

کاهش وزن با قانون جذب

هر زمان که برای لاغری اقدام می کنید به سختی تلاش نموده و رژیم های غذایی و تمرینات ورزشی سختی را متحمل می شوید ولی در پایان زمانی که روی ترازو می روید متوجه می شوید به جای کاهش وزن، مقداری افزایش وزن نیز داشته اید! این مسئله برای شما قابل درک نیست، آخر چطور می شود بعد از آنهمه سختی چند گرم هم از وزن کم نشود که هیچ، چند کیلو نیز افزایش یابد؟! شما که همه چیز را درست انجام داده اید، پس چرا وزنتان کاهش پیدا نکرد؟

آیا خود شما موجب می شوید که تلاش هایتان برای کاهش وزن بی نتیجه بماند؟

لاغری با قانون جذب

ممکن است از نظر شما این سوالی مضحک به نظر برسد، چون معتقدید که این چنین نیست. ولی بهتر است پاسخ این سوال را در ضمیر ناخودآگاهتان جستجو نمایید.

READ  انواع اعتماد به نفس و پرورش آنها - قسمت اول

شما با نگرانی و وسواس بیش از حد در مورد کاهش وزن و تمرکز روی چاقی سبب جذب انرژی و ارتعاشات منفی می شوید. در حقیقت شما در ضمیر ناخودآگاهتان اعتقاد ندارید که می توانید وزنتان را کاهش داده و اندامی ایده آل بدست آورید. شما تصمیم گرفته اید به پچ پچ های اطرافیان که می گویند “هرگز در کاهش وزن موفق نخواهید شد” گوش دهید و این باور بی اساس را ملکه ذهن خود قرار دهید.

به همین دلیل است که هر چقدر برای کاهش وزن تلاش می کنید و رژیم می گیرید نتیجه ای ندارد. چند روز رژیم می گیرید و در نهایت رژیمتان را با خوردن یک کیک خامه ای می شکنید، یا چندین جلسه به باشگاه رفته و بعد از مدتی بهانه ای تراشیده و پیش از اینکه تمرینات ورزشی در روند کاهش وزن شما نتیجه ای بدهد از ادامه راه منصرف می شوید.

همه اینها بخاطر ضعف در خودباوری شماست. چون شما به موفقیت خودتان باور ندارید هر چیزی را بهانه می کنید تا رژیم غذایی را شکسته و باشگاه رفتن را نیز کنسل کنید. خودتان را در چرخه آینده به دام انداخته اید، به خودتان می گویید از ماه دیگر رژیم می گیرم و باشگاه می روم، ولی این تاریخ مدام به تعویق می افتد.

این افکار شماست که به بدنتان شکل می دهد

اگر باورتان نسبت به خودتان فردی ناسالم و دارای اضافه وزن است، مسلماً تا زمانی که باورتان را تغییر ندهید، قادر نخواهید بود وزنتان را کاهش دهید. شما مطابق با طرز فکر و باورهای اصلیتان است که به دنیا نگاه کرده و واقعیت را خلق می کنید. اگر تمام مدت روی چاقی و ناتوان بودن از انجام رژیم غذایی و تمرینات ورزشی تمرکز کنید یعنی روی شکست تمرکز کرده و هرگز موفق نمی شوید. همان گونه که گفتیم واقعیت کنونی زندگی شما انعکاسی از افکار شماست. پس با استفاده از تمرینات قانون جذب برای کاهش وزن می توانید باورهای غلطی که درون شما و در ضمیر ناخودآگاه تان نهادینه شده را تغییر دهید و در مدت زمان مشخصی به وزن و اندام ایده آل دست یابید.

READ  جلوگیری از استرس با انجام چند روش ساده

اگر شما انتظار باور داشته باشید که از عهده ی رژیم غذایی و تمرینات ورزشی بر نمی آیید اصلاً چرا وقت و انرژی صرف می کنید و خودتان را اذیت می کنید، یا باید خودتان را همین گونه که هستید با افزایش وزن و اندام نا متناسب بپذیرید و یا باور داشته باشید که به خوبی از پس رژیم های لاغری و تمرینات سخت و نفسگیر ورزشی بر می آیید و در پایان دوره وزنتان را کاهش می دهید که در این صورت این دوره سخت برایتان پر فایده خواهد بود، در غیر این صورت زمانی که از نتیجه کار مطمئن نیستید و یا بعد از چند روز از رژیم غذایی به فکر خوردن غذاهای چرب و پر کالری بیفتید قطعاً این تمرکزی که روی غذاهای پر کالری می کنید موجب می شود رژیمتان را شکسته و دوباره به خوردن غذاهای پر کالری روی آورید و در نتیجه به جای کاهش وزن، افزایش وزن را تجربه می کنید.

بحث استفاده از قانون جذب برای کاهش وزن همین جا به پایان نمی رسد، قسمت بعدی این مقاله را در مطلب بعدی مطالعه بفرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *