آموزش قانون جذب به زبان ساده

آموزش قانون جاذبه

در دهه های اخیر قانون جذب راه خود را در زندگی مردم باز کرده و خیلی ها توانسته اند با خواندن مقالات و کتاب هایی در رابطه با آموزش قانون جاذبه این قانون معجزه آسا را در زندگی روزمره خو بکار گیرند و به خواسته های بزرگ و کوچک خود دست یابند.

آموزش قانون جاذبه

چیزی حدود ۱۰۰ سال است که محققانی مثل فلورانس اسکاول شین، ناپلئون هیل، استر هیکس، جک کنفیلد و… با تحقیقات گسترده ای که در این زمینه انجام دادند دریافتند انسان قادر است با فکر کردن و تمرکز کردن روی چیزی و خواستن مداوم آن، دیر یا زود آرزوی خود را تحقق بخشیده و آن چیز را به دست بیاورد.

هر چقدر قدرت ذهن شما بیشتر باشد و فرا ارتعاشات بیشتری از ذهن قدرتمندتان ساطع نمایید زودتر قادر خواهید بود به خواسته و آرزوی تان دست یابید. در نظر داشته باشید اولین گام در آموزش قانون جاذبه این است که با تمام وجود به قانون جذب و قدرت ذهن خود ایمان داشته باشید. اگر حتی یک درصد هم در رابطه با تاثیر قانون جذب بر رسیدن به خواسته هایتان شک داشته باشید، یعنی خودتان یک عامل بازدارنده در وجودتان دارید که اجازه دسترسی شما به اهداف و رویاهایتان را نخواهد داد. پس با ایمان به قانون جذب است که قادر خواهید بود درس های مهمی که در آموزش قانون جذب کسب می کنید را به کار گیرید و به رویاهایتان دست پیدا کنید.

مثالی در رابطه با به دست آوردن خواسته ها با استفاده از قانون جذب

بدست آوردن خواسته ها با قانون جذب

در نظر بگیرید در یک روز گرم تابستان با دوستتان در منزل نشسته اید، گرمای بیش از حد هوا موجب می شود فکر خوردن یک چیز سرد و خوشمزه به ذهنتان نفوذ کند. با خود فکر می کنید ای کاش بستنی در منزل داشتید و به همراه دوستتان می خوردید. اینقدر این فکر را در ذهنتان مرور می کنید تا در نهایت آن را به زبان آورده و به دوستتان می گویید : “کاش بستنی داشتیم و با هم می خوردیم!” بعد از آن تمام هوش و حواستان پی بستنی خوردن است، دوست دارید همین الان به سوپرمارکت بروید و بستنی بخرید. همینطور که در فکر بستنی هستید ناگهان یکی از اعضای خانواده از بیرون می آید، می بینید که چند بستنی در دست دارد. در اینجاست که متوجه خواهید شد اشتیاق شما برای خوردن بستنی و تمرکزی که روی بستنی داشتید موجب شده آن فرد که شاید اصلاً هم قصد خرید بستنی را نداشته، آن را تهیه کرده و برای شما آورده است.

این اتفاق بارها و بارها برای همه ی ما رخ داده است. ممکن است در آن موقع با خود فکر کرده باشید که ای کاش چیز دیگر و با ارزشتری طلب کرده بودم، ولی بهتر است بدانید اشتیاق و تمرکز شما باعث شده آن چیز خود به خود به سمت شما کشیده شود و شما ناخواسته از قانون جذب در مسیر رسیدن به یکی از خواسته های کوچکتان استفاده کرده اید.

آموزش قانون جاذبه به همین سادگی است. فقط کافی ست بر روی خواسته قلبیتان تمرکز کنید و برای رسیدن به آن شور و شوقی بی حد و حصر داشته باشید. به عبارت دیگر اگر ارتعاشی که همراه با خواسته حقیقی و اشتیاق قلبی شماست را به سمت کائنات روانه کنید، جهان هستی حتماً به آن پاسخ داده و آرزویتان را برآورده می کند.

چرا گاهی با صرف زمان زیاد برای آموزش قانون جذب در جذب خواسته هایمان موفق نمی شویم؟

عدم موفقیت در قانون جذب

پاسخ ساده است. حتماً به اندازه کافی برای رسیدن به خواسته تان مشتاق نیستید. به عنوان مثال در رابطه با جذب بستنی که گفتیم، ضمیر ناخودآگاه ما می داند که برای خریدن بستنی نیاز نیست هزینه گزافی بپردازیم، بخاطر همین هر زمان اراده کنیم می توانیم با مراجعه به سوپرمارکت انواع و اقسام بستنی ها را خریداری نماییم ولی در رابطه با خواسته های دیگری همچون خانه، اتوموبیل، سفر و… چون در حال حاضر از پس هزینه این نوع خواسته هایمان بر نمی آییم، بنابراین ممکن است یک عامل بازدارنده در ذهن ما اجازه ندهد ضمیر ناخودآگاه به حد کافی برای جذب خواسته هایمان تلاش کند چون معتقد است ما از پس هزینه های خواسته هایمان برنخواهیم آمد. پس برای بدست آوردن خواسته های بزرگ در ابتدا باید باور کنیم که به دست آوردن این خواسته های بزرگ هم به سادگی خریدن بستنی است و ما می توانیم هر چیزی که اراده کنیم را به دست آوریم. فقط کافی ست تکنیک های آموزش قانون جذب را که در آینده به طور مفصل درباره آنها صحبت خواهیم کرد دنبال کنیم و با همان شور و اشتیاق خواست بستنی در تابستانی گرم، روی آرزوهایمان تمرکز کنیم.

امتیاز 1 از 1 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *