مقدمات جذب ثروت

مقدمات جذب ثروت :وقتی از فردی می خواهیم لیستی از خواسته ها و آرزوهایش را تهیه کند، بدون استثناً همیشه یکی از موارد ثابت مبحث پول و ثروت است. اما وقتی از وی سوال می شود که با این این مقدار پول و ثروت چه برنامه ای داری؟ عموماً جواب مناسبی برای این سوال ندارند. از روی همین اصل تصمیم گرفتیم این مطلب را به جذب ثروت اختصاص داده و راهکارهای لازم را نیز ارائه دهیم.

جذب ثروت با نیروی فکر

بدست آوردن هر چیزی در دنیا ابتدا نیاز به مقدماتی دارد، بعنوان مثال شما برای اینکه بتوانید خودرو بخرید و با آن رانندگی نمایید، قبل از آن نیاز به گرفتن گواهینامه خواهید داشت. زیرا بدون گواهینامه عملاً استفاده از خودرو خطرساز و مشکل آفرین خواهد بود. چه باور کنید چه نکنید، ثروت نیز به همین صورت است و حتی آن را می توان خطرناک تر دانست.

شما باید تصمیم بگیرید که با پول و ثروت کسب شده چه میخواهید بکنید. اغلب مردم وقتی که به ثروت دست پیدا میکنند و یا در آرزوی رسیدن به آن هستند، در جواب سوال اینکه چه برنامه برای پول و ثروت بدست آمده دارند، بلافاصله یک لیست بلند بالا از نیازهای زندگی شان را نام می برند که عموماً شامل: خانه در فلان نقطه شهر، ماشین فلان مدل و دهها لوازم دیگر می شود. این یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که یک شخص می تواند در زندگی خود مرتکب شود و حتی نام آن را مقدمات جذب ثروت بنامد.

عموماً افراد از لحاظ مالی سه دسته اند:

  • بصورت موروثی پولدار هستند و نیازی به تکنیکهای جذب ثروت و غیره ندارند.
  • قشر متوسط و رضایتمند جامعه هستند و نیازی به داشتن بیشتر نمی بینند.
  • قشر زحمتکش و بدون سرمایه جامعه که تنها چاره و راه نجاتشان استفاده از تکنیک های قانون جذب و انگیزش و تغییر باورهاست.

لذا افرادی که در دسته آخر قرار دارند برای جذب ثروت باید مسیری سخت را بپیمایند. و این مسیر سخت پس از به بار نشستن ممکن است در اثر عدم مدیریت صحیح به سرعت از دست برود. پس شدیداً توصیه می کنیم که به این مسئله بصورت یک فرصت طلایی نگاه کنید. یا همان مثال قدیمی خودمان که شانس یک بار در خانه را میزند را مد نظر بگیرند. حال برای این فرصت طلایی چه مقدماتی نیاز است که به راحتی آن را از دست ندهید؟ در ادامه مقدمات جذب ثروت با ما همراه باشید چون قصد داریم در این فصل راهکارهایی را خدمت شما عزیزان بگوییم که با قرار گرفتن در مسیر درست به راحتی به اهداف خودتان دست پیدا کنید .

مقدمات جذب ثروت

هدف گذاری

لازم است برای ریال به ریال پولی که بدست می آورید هدفمندی و برنامه مالی خوبی داشته باشید. خریدن خانه و ماشین و ملک و املاک را نمی‌توان بعنوان دارایی قلمداد کرد بلکه هزینه نامیده می شوند. با این کارها فقط پولتان را هدر خواهید دارد. البته سرمایه گذاری در این موارد جهت خرید و فروش علیرغم اینکه با ریسک همراه است اما باعث گردش مالی شده و از راکد ماندن آن جلوگیری میکند. لذا اولین مقدمات جذب ثروت داشتن هدف برای تکثیر ثروت است.

در تجسم های خود باید کسب و کاری را که با این ثروت راه اندازی می کنید را نیز لحاظ کنید و آن را حس کنید و برای لحظه لحظه ی آن برنامه ریزی کنید. این امر باید به این صورت انجام پذیرد که وقتی آن ثروت و سرمایه رؤیایی را بدست آوردید طوری به نظر برسد که انگار قبلا آن را در جایی سرمایه گذاری کرده یا کسب و کارتان را راه انداخته اید. در این صورت میدانید که باید با آن چه بکنید.

بالا بردن سطح هوش مالی

وقتی صحبت از قانون جذب برای کسب مواردی مثل ثروت به میان می آید، منظور این نیست که در خانه بنشینید و منتظر رسیدن میلیون ها تومان پول از آسمان باشید. بلکه باید بعنوان مقدمات جذب ثروت تغییراتی هم روی خودتان اعمال نمایید. یکی از مهمترین موارد مقدمات جذب ثروت داشتن هوش مالی است. بدون تعارف بگویم اگر جزء دسته سوم از افرادی که بالاتر نام بردم هستید، پس هیچ هوش مالی ندارید و یا از سطح کمی از آن برخوردارید. بنابراین باید روی این قسمت نیز کار کنید. بهترین راهی که میتوانم پیشنهاد نمایم، رفتن به یک دوره کلاس های حسابداری است. حتی اگر ریاضی تان هم خیلی ضعیف باشد باید حتماً این دوره را بگذرانید تا به سطوح مناسب هوش مالی دست پیدا نمایید.

تغییر رفتار و اخلاق اجتماعی

شما از کائنات می خواهید که ثروتی را در اختیار شما قرار دهد، آیا تاکنون به این فکر کرده اید که آیا لیاقت داشتن همچنین ثروتی را دارید یا نه؟ شدیداً تأکید میکنم که لازم است برای جذب ثروت شما باید با ایجاد تغییر در رفتار، تفکر و سطح اجتماعی تان لیاقت خود را برای کسب ثروت به کائنات اثبات نمایید. برای این انجام این امر مهم، لازم است حسادت، غیبت کردن، بدگویی، منفی گرایی، غرور، عصبانیت و بسیاری از رفتارهای بد را کنار گذاشته و همچنین شکرگزار چیزهایی باشید که دارید. به کائنات میزان بخشندگی خود را نشان دهید و قلب بزرگتان را به رخ او بکشید. شک نکنید که همه چیز آنطور پیش خواهد رفت که شما می خواهید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز 0 از 0 رای