قدرت شکرگزاری در قانون جذب

تا کنون دو مقاله در خصوص قانون جذب تقدیمتان شد که انشالله اگر از ابتدای این موضوع با ما همراه باشید بصورت گام به گام تکنیک ها و موارد مهم قانون جذب را به شما خواهیم آموخت. در مقاله سوم یا بهتر است بگوییم در گام سوم می خواهیم به قدرت شکرگزاری در قانون جذب بپردازیم.

لازم است انسان در طول زندگی به جزئیاتی که در اطرافش در جریان است بیشتر دقت نماید. چرا که تام رموز موفقیت در همین جزئیات ساده نهفته است که به راحتی نادیده گرفته می شود. همه می دانیم که تشکر کردن و قدردانی یکی از وظایف اخلاقی و انسانی هر کسی است. اگر همسرتان یا مادرتان غذایی برای شما پخته باشد و بعد از خوردن از آنها تشکر و قدردانی کنید چه  چیزی عاید شما می شود؟ دو احتمال یا احتمالات بیشتری وجود دارد:

۱- همسر یا مادر شما با خوشحالی لبخندی زده و رضایت خود را از قدردانی شما نشان خواهند داد

۲- بدلیل قدرشناس بودن شما خستگی از تن آن ها بیرون رفته و ممکن است در دفعات بعدی غذای بهتری نیز برای شما تهیه کنند.

این درحالیست که بسیاری از افراد حتی پس از خوردن غذا یک تشکر خشک و خالی هم نکرده و از پای سفره بلند شده و گوشه ای لم می دهند. شاید مادر یا همسرش چیزی به وی نگوید ولی در دل خود حتماً شاکی خواهد بود. بنابراین اتفاقی که این جا می افتد یک اتفاق معنویست زیرا شما با گفتن کلمه تشکر یک انرژی را آزاد کرده اید و آن انرژی روی افراد محیط شما اثر گذار می شود و همان انرژی اثری خوب را به شما بر می گرداند. که اگر عکس این عمل اتفاق افتد مسلماً یک انرژی بد به شما برگشت خواهد خورد.

حال بیایید به این نکته با ابعاد گسترده تر و عمیق تری نگاه کنیم. انسان ها در طول روز اتفاقات و موقعیت های خوب و بد بسیار زیادی را تجربه می کنند و بسیاری از مواقع این اتفاقات یا موقعیت ها انعکاس اعمال آنهاست. می دانیم زیرا همیشه به ما گفته شده دنیا دار مکافات است ولی آیا به این جمله تا کنون عمیق اندیشیده اید؟

شکرگزاری

بله عزیزان دنیای ما دنیای عمل و عکس العمل است و مانند پژواک صدایی که در کوه می پیچد و بر می گردد نتیجه اعمال افراد نیز به خود آنها بر می گردد. لذا اگر به این باور رسیده باشیم  باید درک کنیم که قدرت شکرگزاری در قانون جذب چگونه عمل خواهد کرد و چه آثاری به همراه خواهد داشت.

جمله معروفی ست که می گوید اگر قدر هرچه را ندانی و آن را خار بشماری، از دستش خواهی داد. این عین حقیقت است. و برعکس آن هرچه را که دوست بدارید و قدرشناس باشید مسلماً بهتر از آن و بیشتر از آن به شما داده خواهد شد. اگر این مسأله را به عنوان یک قانون پذیرفتید پس از این پس بابت هر چه که دارید از خود و خدای خود سپاسگزار باشید.

تمرین شکرگزاری در قانون جذب

از همین لحظه تصمیم بگیرید و روزتان را با شکر گزاری شروع کنید و به کائنات ثابت کنید که شکرگزار آنچه که دارید هستید تا کائنات بهترین ها را برایتان رقم زند

دفتر و قلمی بردارید و تمام داشته هایتان را بنویسید. نیازی نیست همه را در یک روز بنویسید می توانید هر روز چند مورد جدید به آن اضافه کنید. و هر روز آن ها را با صدای بلند بخوانید و از ته دل سپاسگزار داشته هایتان باشید. در حین سپاسگزاری باید علت آن را بیان کنید که چرا سپاسگزار آن چیز هستید. چند مثال برایتان می نویسیم تا بهتر مسأله را درک نمایید.

  • من بابت لباسی که بر تن دارم بسیار راضی ام و از خداوند و کائنات سپاسگزارم چون این لباس ها مرا برازنده تر نشان می دهند.
  • من بابت گوشی که در دست دارم خوشحالم و از خداوند و کائنات سپاسگزارم چون می توانم با آن بسیاری از امورم را انجام دهم.
  • من بابت ماشینی که دارم بسیار خوشحالم و از خداوند و کائنات سپاسگزارم چون باعث می شود سریعتر به کار هایم برسم.
  • من بابت موقعیت شغلی که دارم بسیار راضی ام و از خداوندو کائنات سپاسگزارم چون باعث می شود چرخ زندگی ام بچرخد.

می توانید این جملات را در رابطه با پدر، مادر، همسر، فرزند، کیف، کفش، کلاه و همه چیزهایی که در اختیار دارید بنویسید و تکرار کنید تا معجزه قدرت شکرگزاری در قانون جذب را به چشم خود در مدت کوتاهی ببینید.

 

امتیاز 1 از 1 رای
1 پاسخ

تعقیب

  1. […] گردید ضمن تعریف این قانون کاربردی و شناخت گذشته و شکرگزاری و لبخند زدن سعی بر شناساندن و نحوه ی کارکرد ابعاد مختلف […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *