آثار غم و اندوه بر قانون جذب

آثار غم و اندوه بر قانون جذب

شاد بودن و شاد زیستن حق هر انسانی در جهان است و هرگز در هیچ آئین و قانونی غم و اندوه برای مردم توصیه نشده است. اگر نگاهی به آمار شاد زیستن مردم در جهان بیاندازید بدون شک مردم خاورمیانه و آسیا را در قعر جدول خواهید یافت. چرا چنین معضلی باید در کشورهای جهان سوم اتفاق بیافتد؟ آثار غم و اندوه بر قانون جذب بسیار حس قوی است که باعث از دست دادن بسیاری از موقعیت ها در زندگی می شود. در این مبحث به موضوع آثار غم و اندوه بر قانون جذب می پردازیم.

آثار غم و اندوه بر قانون جذب

می دانیم که برای اجرای قانون جذب نیاز به باورهای قوی داریم. و هر باوری که بیشتر روی آن تمرکز شود بدون شک به مرحله اجرا در آمده و عمل جذب را انجام خواهد داد. همچنین می دانیم که باورها در بخش نظام باورها توسط ضمیر ناخودآگاه همانند دیواری محافظت می شوند. ضمیر ناخودآگاه را نیز نمی توان به صورت مستقیم به آن نفوذ کرد. مثلا شما نمی توانید تنها با دیدن یک فیلم یا گفتن یک جمله آن هم فقط یکبار باورتان را به یکباره متحول نمایید بلکه باید تمرین های آن را نیز انجام دهید و تکرار و تکرار کنید. اما احساسات چیزی هستند که برای لحظاتی می توانند ضمیر ناخودآگاه را از حالت دفاعی بیرون آورده و باورها دست پذیرتر و قابل تغییر گردند.

غم و اندوه، ترس و وحشت، هیجان، عشق و دوستی، درد و رنج همگی احساساتی هستند که نظام باورها را تحت الشعاع قرار می دهند. زیرا انسان بصورت پیشفرض دارای نفس ضعیفی است و آنهایی موفق هستند که نفس قوی و خودباوری بالایی دارند و بر سر اعتقادات خود پایدارند.

آثار غم و اندوه بر قانون جذب تقریبا بیشتر از هر حس دیگریست. اگر به یک اجتماع فقیر نگاهی بیاندازید اغلب شان جز غصه خوردن و گریه و زاری کار دیگری ندارند. شرکت در مراسم های عزاداری بسیار برایشان خوشایند است و همیشه در صف اول مراسمات گریه و زاری قرار دارند. در کنار همین مسأله بسیاری از افراد فقیر بر این باورند که خداوند فقیران را دوست دارد و جایگاه شان بهشت است زیرا مظلوم واقع شده اند و حقشان ضایع شده است. به نظر شما آیا این دیدگاه درست است؟

از آنجایی که در کشورهای جهان سومی عم و اندوه و فقر با یکدیگر رابطه مستقیم دارند لذا یک باور غلط نسبت به ثروت و پول نیز به وجود می آید. و همین امر باعث جذب هرچه بیشتر فقر و اندوه و دور راندن ثروت و پول می شود. قانون جذب به شما می گوید شما به هر چه فکر کنید و باور داشته باشید برای شما را فراهم می کند.

کمرنگ نمودن آثار غم و اندوه بر قانون جذب

  • سعی کنید بیش از ده دقیقه در مراسم عزاداری حضور نداشته باشید مگر آنکه مجبور باشید
  • در صورت تجربه شکست از بازگو کردن آن در نزد دیگران خودداری نمایید
  • در صورتی که دوستانتان از شکستشان می گویند بجای همدردی با آنها، جملات امید بخش و انگیزشی تحویلشان دهید.
  • اگر خود دچار غمی هستید سعی کنید با ورزش و تغییر روش های روتین از آن رهایی یابید
  • مطالعه را فراموش نکنید. مهم نیست چه اعتقادی دارید. دانستن اعتقادات دیگر اقوام هم کاربردهای لازم را خواهد داشت

 

امتیاز 0 از 0 رای

4 دیدگاه برای “آثار غم و اندوه بر قانون جذب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *