همه ما نقص ها و ضعف هایی داریم که بعضی مشهود و بعضی دیگر نامشهود هستند. شاید دیگران نواقص ما را به راحتی ببیند ولی از آنجایی که انسان در ذات خود موجودی خودخواه است، در حالت عادی نمی تواند نقص های خود را ببیند و حتی پس از دیدن نواقص و ضعفهای خود، پذیرش آن برای وی سخت خواهد بود. یکی از بزرگترین نواقص بشری، نداشتن اعتماد به نفس یا ضعیف بودن آن است که باعث بسیاری از شکست ها در زندگی شخص می گردد. یکی از روش های خودشناسی برای تشخیص ضعف ها انجام آزمایش بر روی خود است. به همین بهانه، تست اعتماد به نفس را در ادامه تدارک دیده ایم که می توانید با کمک آن میزان اعتماد به نفس خود را به خوبی بسنجید.

آیا انجام تست اعتماد به نفس ضروری است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله! زیرا بدون انجام تست اعتماد به نفس، شما هرگز از حال خود واقف نخواهید شد. شاید پیش خودتان بگویید که من شخصی با اعتماد به نفس بالا یا پایین هستم، ولی لازم است خدمت شما عرض نمایم، که شاید حدستان در مورد خودتان صحیح باشد اما یک نتیجه گیری کلی گره ای از مشکل شما باز نخواهد کرد. چرا که لازم است شما با پاسخگویی به سوالات موجود در تست اعتماد به نفس ابعاد مختلف ضعف در اعتماد به نفستان را کشف نموده و سعی در رفع آن نمایید.

اجازه بدهید با شما رو راست باشم. اگر ذره ای به اعتماد به نفس تان شک دارید این تست را حتما انجام دهید زیرا در صورت عدم شناخت کافی از خود، در هیچکدام از تمرینات مربوط به قانون جذب، کسب موفقیت و ثروت، سعادتمندی و…. موفق نخواهید شد. چون هنوز ضعفتان را کشف نکرده اید.

تست اعتماد به نفس حاضر چقدر مورد اطمینان است؟

ما با تکیه بر تجارب گذشته، سعی نموده ایم سوالاتی را با در نظر گرفتن ابعاد مختلف شخصیتی و موقعیت های مختلف اجتماعی تهیه نموده و تقریبا تمام زوایای اعتماد به نفس را پوشش دهیم. و با توجه به نتیجه به دست آمده در انتهای این تست ، راهکار لازم را مناسب شما باشد ارائه دهیم.

در نظر داشته باشید که برای به دست آوردن نتیجه صحیح لازم است تعارف را کنار گذاشته و با خودتان صادق باشید و نزدیک ترین پاسخ صحیح را انتخاب نمایید. نتیجه به دست آمده به پاسخ های شما بستگی داشته و راهکار ارائه شده نیز بصورت هوشمند توسط سیستم در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

  • نکته مهم : برای انجام آزمون لازم است ابتدا نام و آدرس ایمیل خود را در وارد نمایید.

امتیاز 1.3 از 4 رای