بکارگیری قانون جذب در روابط اجتماعی

بکارگیری قانون جذب در روابط اجتماعی

همه انسان ها در حلقه ای از دوستان و آشنایان و افراد مختلف زندگی می کنند. این افراد می توانند برای شما مانند یک نردبان عمل کنند و شما را به اوج موفقیت برسانند و یا می توانند مانند یک سد عمل کنند و شما را از رسیدن به هر موفقیتی بازدارند. همه چیز به شما بستگی دارد، که چگونه با استفاده از استعداد، توانایی و جذابیت خود بتوانید از قانون جذب در روابط اجتماعی تان استفاده کنید و کارتان را پیش ببرید.

چندی قبل مطلبی در خصوص بهبود روابط منتشر نمودیم پیشنهاد می کنیم آن را نیز مطالعه فرمایید زیرا بی ربط به مبحث امروز نخواهد بود. همچنین با توجه به مقالات گذشته آموختید که فرد با استفاده از قانون جذب می تواند تبدیل به یک آهنربا شود. اما چگونه این اتفاق می افتد؟ و چگونه می توان با قانون جذب در روابط اجتماعی موفق بود؟

می خواهیم با استفاده از مهندسی معکوس پاسخ این سوالات را بدهیم. آیا قبول دارید که خود شما در حلقه آشنایان دیگران هستید؟ بسیار خوب، به این موضوع فکر کنید که در بین این افرادی که می شناسید کدامیک حال شما را بهتر می کنند… و چرا؟ مسلماً اگر کمی دقت کنید خودتان جواب سوال را خواهید یافت. اما برای آن دسته از عزیرانی که مشغله های ذهنی اجازه نمی دهد پاسخ را دریابند توضیحاتی همراه با مثال را عرض می کنیم.

مثالی از جذب شدن به دیگران

فرض کنیم شما در بین اطرافیان به پسر خاله ی خود علاقه ی زیادی دارید و اگر کوچکترین فرصتی پیش آید بلافاصله به دیدنش میروید. یا اگر کمکی از شما بخواهد حتی اگر توان انجامش را نداشته باشید به او پاسخ مثبت می دهید در حالیکه ممکن است در مقابل همان خواسته از طرف برادرتان به آن نه بگویید!! چه چیزی شما را به طرف پسر خاله تان می کشاند؟ اخلاق خوبی دارد؟ پولدار است؟ انشان شادی است؟ انرژی بخش و امید بخش است؟ چه چیزی در اون نهفته است که باعث می شود جذب او شوید؟

بکارگیری قانون جذب در روابط اجتماعی

یک قلم و کاغذ آماده کنید و دو ستون در آن ایجاد کنید. یک طرف نام خودتان و طرف دیگر نام او را بنویسید. و تمام خصوصیاتی که از وی می شناسید حتی آنهایی که فکر می کنید بد است را در ستون مربوط به او بنویسید. حال در ستون مربوط به خودتان در مقابل هر یک از خصوصیاتی از آن شخص نوشتید معادل خصوصیات خودتان را بنویسید. سپس بسنجید کدام یک از این خصوصیات باعث شده به سمتش کشیده شوید.

قانون جذب در روابط اجتماعی نمی تواند به یک گزینه محدود شود. زیرا شما باید آنقدر خصوصیات مثبت و افکار مثبت داشته باشید که هر کسی را با هر سلیقه ای به سمت خودتان بکشید.

چیزی که قانون جذب را بی اثر می کند

ما آدم ها عادت داریم از دیگران انتقاد کنیم و خیلی از اطرافیانمان را با صفت های بدشان بشناسیم. جالب است بدانید همین مرور صفات بد اطرافیان در ذهن خود از آثار قانون جذب در روابط اجتماعی کم میکند. زیرا با ایجاد یک موج و انرژی منفی گسترده باعث می شود نه تنها آن ها از شما دور شوند، بلکه خود شما نیز از آنها دور شوند و هر بار که نزدیکتان می شوند جز دردسر برایتان نخواهند داشت.

تمرین برای اجرای قانون جذب در روابط اجتماعی

از همین امروز و از همین لحظه یک نفس عمیق بکشید و با خودتان این جمله را تکرار کنید. نه یک بار نه ده بار بلکه هر چه می توانید هر روز تکرار کنید.

“همه ی مردم دنیا خوب و عالی هستند و دلیل بودنشان کمک کردن به من است تا موفق شوم”

با تکرار این جمله چنان باوری در شما ایجاد می شود و این باور آنقدر قدرت جذب امواج مغزیتان را بالا میبرد که از چند روز بعد موقعیت ها و مشتری ها به سمت شما هجوم می آورند. حتی استعدادی که سالها از آن استفاده نکرده اید برایتان پولساز خواهد شد. این جمله را یک جمله ی جادویی فرض کنید و هر روز آن را با خود تکرار کنید. تکرار آن باعث ایجاد یک حس خوب در شما شده و با گذشت مدت کوتاهی همه ی عالم و آدم را دوست خواهید داشت. راز پسرخاله ی شما این است که او با هیچ کس دشمنی ندارد و اصلا به بد بودن دیگران فکر هم نمی کند. شاید او همچین تمرینی را انجام نداده باشد اما بعضی از مردم بصورت ذاتی و بدون آنکه خودشان بدانند یا بخواهند قانون جذب را اجرا میکنند.

امتیاز 0 از 0 رای

2 دیدگاه برای “بکارگیری قانون جذب در روابط اجتماعی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *