پاسخ کائنات به قانون جذب

پاسخ کائنات به قانون جذب

در سری مقالات قبل در که در خصوص قانون جذب ارائه گردید ضمن تعریف این قانون کاربردی و شناخت گذشته و شکرگزاری و لبخند زدن سعی بر شناساندن و نحوه ی کارکرد ابعاد مختلف این قانون نمودیم. ممکن اس برای بعضی از دوستان این مسأله بد جا افتاده باشد و فکر کنند که قانون جذب تنها برای جذب ثروت کاربرد دارد. در حالی که اینگونه نیست. قانون جذب برای جذب کائنات به سوی شماست. اینکه شما در جمعی در یک مهمانی به گونه ای جذاب باشید که همه به سمت شما کشیده شوند و شیفته شما گردند ارتباطی به ثروت ندارد. بنابراین ما برای شناخت هرچه بیشتر قانون جذب تمام ابعاد و جزئیات آن را به عناوین مختلف بیان خواهیم نمود. لذا در این مطلب تصمیم داریم در خصوص نحوه پاسخ کائنات به قانون جذب توضیحاتی را ارائه نماییم.

منظور از کائنات چیست؟

کائنات یعنی چه

وقتی صحبت از کائنات به میان می آید ممکن است به صورت ناخودآگاه فضایی تاریک بیرون از جو زمین و تعداد زیادی ستاره و چند سیاره و کهکشان در ذهن شنونده و خواننده نقش بندد. دوستان منظور از کائنات فقط همان منظره ی ذهنی شما نیست. بلکه اتم به اتم و تمامی ذرات اطراف شماست. ذراتی که همه چیز و همه کس را شکل داده اند.

اگر کمی به موضوع دقیق شوید و کنجکاو شوید که خود شما واقعاً از چه چیزی ساخته شده اید بدون شک سوالات زیادی در ذهنتان شکل خواهد گرفت. فرض کنیم دستتان را زیر یک میکروسکوپ قرار داده اید و زوم میکنید…. پایین و پایینتر از پوست رد می شوید و بافت های آن را می بینید، روی یک بافت زوم میکنید، از تعدادی سلول تشکیل شده و سلولها را میبنید باز هم زوم میکنید، مولکولها و زوم بیشتر…. تا میرسید به اتم ها. البته شاید اتم ها را نتوانید با میکروسکوپ ببنید ما فقط مثال زدیم… حال سوالی که مطرح است این است که دنیای ما تماماً از همین اتم ها ساخته شده ، ولی چه نیرویی آنها را کنار هم نگه داشته تا به اشکال مختلف در آمده و من و شما را بسازند!؟ چه نیرویی آن ها را هدایت می کند؟ و چگونه بدون آنکه با اتم های دیگران ترکیب شوند یا تداخل ایجاد کنند ارتباط ایجاد می کند؟ و صدها سوال دیگر…

این همان کائنات است که از آن حرف می زنیم. یعنی تمام ذرات عالم.

پاسخ کائنات به قانون جذب چگونه است؟

در قانون جذب ما یاد میگیریم که چگونه چیزی را بدست بیاوریم آن هم فقط با فکر کردن. نه اشتباه نکنید ما از آن نیروهایی جادویی حرف نمی زنیم که مثلا به لیوان نگاه کنید تا از جایش بلند شود و به سمتتان بیاید. منظور این است که چگونه زنجیره ای از ارتباطات و اتفاقات را پدید آوریم تا ما را به خواسته مان برسانند یا به اصطلاح پاسخ کائنات به قانون جذب را اجرائی کنیم.

انرژی های ناشناخته ای در عالم وجود دارد که فعلا از درک آن عاجزیم ولی آن را احساس می نامیم و می دانیم که چطور دیگران را تحت تأثیر قرار دهیم و احساسات طرف مقابل را تحریک کنیم. حال همین تحت تأثیر قرار دادن را می توانیم روی خودمان یعنی در اصل روی ضمیر ناخودآگاه مان انجام دهید.

برای دریافت پاسخ کائنات به قانون جذب راههای متعددی وجود دارد و این بستگی به خواسته ی ما از قانون جذب دارد. به عنوان مثال اگر شخصی بخواهد در محل کار مجذوب واقع شود و این جذابیت وی را به سمت های بالاتری سوق خواهد داد. لذا لازم است مجموعه ای از قوانین را رعایت نماید. مانند ایجاد تغییر در گفتار، نوع پوشش، نوع رفتار و حتی راه رفتن و نشستن و برخاستن… که همه اینها در نهایت یک حس را در او ایجاد می کند و این حس به مخاطب منتقل شده و در نهایت مخاطب آنگونه فکر خواهد کرد که این شخص می خواهد. این همان پاسخ کائنات به خواسته ی وی از طریق قانون جذب است.

در مطالب آتی بیشتر به این مبحث خواهیم پرداخت و تمرینات لازم را جهت درک و استفاده ی هرچه بیشتر قانون جذب ارائه خواهیم داد. اگر این مطلب را مورد نظر برایتان مفید بود خوشحال می شویم نظرات شما خوانندگان محترم را بدانیم.

امتیاز 3 از 2 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *